reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Bol brzucha teraz mniej się pojawia. W terminie okresu bardzo kulo, miałam torbielke wiec pewnie swoje robiła. Teraz po duphastonie ból nie boli, myślę że się wchłonela.
Bardzo możliwe, że się wchłonęła. Ja mam 8cm torbiel. Mam nadzieję, że na następnej wizycie okaże się, że choć trichę zmalała [emoji17]

8599sek28f1mflek.png
 
reklama
10.02. Jedna lekarka mnie straszyła operacją w 16 tygodniu, ale poszłam do ordynatora ginekologii do nas do szpitala i powiedział, że żadna operacja, że sama się wchłonie albo zmniejszy się i pęknie.

8599sek28f1mflek.png
 
Bardzo możliwe, że się wchłonęła. Ja mam 8cm torbiel. Mam nadzieję, że na następnej wizycie okaże się, że choć trichę zmalała [emoji17]

8599sek28f1mflek.png

Mi jak robiła usg tez powiedziała ze widzi bardzo maleńka torbielkę ale taka malutka nie istotną. Potem zobaczyłam ze na wynikach nawet tego nie zawarła ze ją mam. Mam też w piersi torbielki dwie 3mm


f2w3yx8d0kxq4mjo.png
 
Mi jak robiła usg tez powiedziała ze widzi bardzo maleńka torbielkę ale taka malutka nie istotną. Potem zobaczyłam ze na wynikach nawet tego nie zawarła ze ją mam. Mam też w piersi torbielki dwie 3mm


f2w3yx8d0kxq4mjo.png
Zawsze się coś przypałęta [emoji20] i teraz człowiek żyje jak na bombie zegarowej

9t3d [emoji7]
 
reklama
Do góry