reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
A ten bałagan to jest w jakiej formie? Ubrania zabawki śmieci?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
No moja już ma czysto a było wszystko ,trochę pogadałam powspominalam jak ja to robilam kiedyś. Wlączyłam muzykę i każdy wziął się za swój robotę ...oczewiscie ja też musiałam się zmotywować .......jeszcze rozwiesić pranie i gotowe można czekać na męża aż wruci z pracy;)
 
Hej dziewczyny ;)
Vo do sprzątania to u mnie tez dziś młyn.....13 latce świat się zawalił bo wyłączyłam wffi i w ogóle niszczymy jej życie etc...... światopogląd się zmienił po tym jak usłyszała ze jak nie posprząta to nie jedzie wieczorem do koleżanki robić projekt wiec niby działa ;) ( w czasie gdy po akcji była na treningu koleżanki mama do mnie dzwoniła w tej sprawie a ze młody słyszał to jej od razu powiedział ;) a młody ..... No coz dziś wie ze neta nie ma za karę i ma sprzątać ale twierdzi ze ma czas.... uprzedziłam go tylko ze jak nie posprząta to jutro tez ma bana....;)
 
No dziewczyny dziś pierwszy raz zawitały do mnie wymioty, w południe. W najbliższej łazience na miescie puscilam pawia sporo razy. Zbierało się od 2-3dni i nareszcie. Ulzylo uffff
Dobrze ze maz zaproponował pójście do najbliższej lazienki bo ja wyjelam torebkę foliowa i szykowalam się do niej :p
Myslalam że jak do tej pory było bez wymiotów to będzie tak dalej ale jednak nie. Tak czy siak ogromnie mi ulzylo.
 
Ja od wczoraj walczę z migreną [emoji21] aż mi niedobrze. Ani Amol na skronie nie pomaga, ani zimne okłady. W nocy jakoś zasnęłam i trochę mi ulżyło, ale rano znowu wróciło. Ciśnienie ok. Ostatecznie leżę w łóżku, wzięłam paracetamol 500mg. Mam nadzieję, że cokolwiek da, bo przed ciążą brałam silniejsze leki [emoji31]

8599sek27f3kxupf.png
 
reklama
Do góry