reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

O
Aaaaa i miałam się pochwalic, że mdłości zbierają żniwo - wróciłam do wagi sprzed ciąży, a już byłam 1,5kg na plusie :p
 
reklama
@StarAnia jaka tabelka?
ale co do grupy to ja nadal nie mam dostepu
W większości grup ktoś prowadzi tabelkę, gdzie wpisujemy podst informacje o sobie i ciąży oraz ważne daty (np kolejnych wizyt). Wtedy taki sklerotyk jak ja pamięta za kogo kiedy trzymac kciuki :p któraś miała zakładać u nas, ale nie pamiętam która (no skleroza, mówię) :)
 
Również nie mam dostępu do tej grupy.

Odnośnie porodu to mój trwał 15 godz, wody odeszły a skurczy brak. Dostałam oksy i się zaczęło hehe ból jak cholera ale jeśli nie będzie przeciwwskazań to i teraz chcę rodzić sn. Pamiętam taka padnięta nagle dostałam córeczkę jej to było piękne!
 
Cześć:) ale wczoraj miałam zły dzień. Czy Wy też macie taki dziwny ból brzucha jak przy hmm zatruciu? Mam taki napięty i gdy go dotykam to boli.

Odnośnie wady wzroku - jest jakaś moc od której są wskazania do cc?
Ja równie nadal nie mam linku do grupy zamkniętej. Chyba jest dla wybranych ;)
Ja mam taki brzuch boli ale mam zaparcia i wzdęcia.
Ja też jeszcze nie mam linku do grupy zamkniętej

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś miałam ambitny plan sprzątać, jednak co wstanę z łóżka to lecę tylko do łazienki. Zdecydowanie poczekam aż mąż wróci z pracy i pomoże.

f2w3xzkr9phejtsp.png
 
reklama
Do góry