reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Moje Kochane jest mi bardzo przykro....wiem jak to boli ...mamczarna historię za sobą zanim powiłam córkę.Pierwszą ciążę poroniłam chyba trochę nieświadomie ale zaordynowano mi lyzeczkowanie sam zabieg krótki ale ból po nim ogromny , caly czas na kroplowkach-jednak doszłam do siebie fizycznie szybko....natomiast drugą roniłam w naszym domu razem z mężem...:(jak teraz o tym myślę to przeszywa mnie szloch....oczyszczanie trwało bardzo dlugo , byłam wyczerpana anemia , antybiotyk....Potem doświadczenie ciąży pozamacicznej nikomu nie życzę.Lewy jajowód, jedyny czynny, dostałam metotreksat i musiałam poronić....lekarz siedział ze mną dwoe godziny w zabiegowym i pomagał jak mógł....straciłam nadzieję, nawet nie chciałabym przechodzić tego jeszcze raz...odpusciliśmy i okazało się , że jest ona:)ciąża pełna leku i trudności ale przez cc przyszła na świat córka.A teraz...samo wyszło, idzie do przodu lekarz jest ostrożny obstawia lekami , dużo leżę....nie wolno się poddawać, trzeba mieć czas na bunt, rozpacz i bezsilność....przytulam
 
reklama
W którym tyg poroniłaś ??

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
W 9tc ale ciąża przestała się rozwijać w 6-7 tygodniu


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Nie to termin z usg. Om byla 22 listopada ale ja mam dosc nieregularne i dlugie cykle od 30 do 34 dni nawet.
Ale ostatnie usg zgadza mi sie z moimi obliczeniami
Ja słyszałam serduszko maleństwa dokładnie w 6w6d wg usg..ostatnia miesiączke miałam 21.11 ale po odstąpieniu tabletek trochę mi się przesunelo wszystko
 
Jezu ja zaczynam przez to wszystko panikować następną wizytę mam dopiero 26 umrę do tej pory

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale mi już na wizycie w 7tc lekarz powiedział, ze się nie rozwija. Objawy mialam ale beta pomalu spadala. Robilam ją co 3 dni bo nie chcialam iść do szpitala.


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Dziewczyny trzeba dogonić czarne myśli. Dziś w tv na Polsacie o 22.00 Magic Mike. U nas embargo ze względu na wcześniejsze plamienia wprowadziłam, to chociaż można na przystojnego aktora popatrzeć :) Film gorąco polecam pierwsza i drugą część :)

oar8xzkrqz0fcyud.png
 
Kochane Moje cieszcie się tym pięknym stanem. Mi nie bylo pisane cieszyć się dłużej , ale te kilka dni mi wiele rzeczy uświadomiło.
Na pewno z Waszymi fasoleczkami wszystko bedzie dobrze.. Już wystarczy tego złego na tym wątku :*

Jestem ciekawa co u @Pomaranczka1992 , też wczoraj pisała o krwawieniach

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny powiem Wam coś, co powiedziala mi moją bardzo bliska koleżanka. Starała się o dziecko 15 lat, urodziła jako 40-latka po 8 transferach in vitro.
"Nie myśl, afirmuj! Rozmawiaj z maleństwem, opowiadaj o świecie i poproś, żeby z tobą zostało. Umysł czyni cuda"
Także nie panikujcie, afirmujcie każdy dzień, każdy tydzień ciąży, bo to piekny okres!
 
reklama
Do góry