reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

klara.29 tak, najlepiej idź do innego specjalisty i weź ze sobą wcześniejsze okulary i obecne. Być może osoba która Cię badała nie zwrócila uwagi na to że wcześniej cylindrów nie miałaś - choć tak nie powinno byc. Ja gdy ktoś nie nosił wcześniej cylindrów a wychodzą duże przepisuje max -1 choć to tez zalezy od wieku, stanu zdrowia itd. Wystarczy puścić taką osobę w oprawie próbnej żeby się przeszła po gabinecie i od razu widać że coś jest nie tak, że za mocne są


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
reklama
@Neliel zgadzam się z tym artykułem ;) Mój mąż jak tylko jest w domu gotuje (lepiej mu to wychodzi niz mi bo byl kucharzem) sprząta, jedynie prac mu nie pozwalam bo róznie się to kończyło [emoji23] Pomaga mi i nie ma u nas czegoś takiego że to "babskie" zajęcie. Wiadomo jak dłużej pracuje, jest bardzo zmęczony to nie wymagam od niego cudów ale ogólnie że tak powiem wspólpracujemy w domu :)

@klara.29 w chwili obecnej jedyna osoba którą badam to mąz [emoji23] działalność mam zawieszoną do kwietnia


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
@Neliel Dałam ten artykuł do przeczytania mojemu mężowi, który dodam nie jest skory do pomocy;) jego komentarz "Jakaś feministka to pisała" ;) heh ale dało mu do myślenia.:D
 
@Kasiulka9 gratuluję fasolki- piękna
@sugarcane tak kupiłam tą książeczkę o kupie dlatego że mój synek ma problem z zaparciami i o ile z siku nie ma sprawy, w dowolnej pozycji, o tyle "dwojeczka" na ubikacji czy nocniku kojarzy mu się z bólem.
Więc chciałam oswoić temat. Efekt jest taki jak opisałam we wczesniejszym poście.
Witam serdecznie nowe mamy, rozgośćcie się :-) :)
Aleczka a prubowałaś podawać synkowi laktuloze w syropie .Jest bezpieczna można ją podawać już niemowlaka .Ja podaje ten syropek córeczce jak nie może zrobić kupy pozatym zmiękcza kupe co zmiejsza ból.
 
reklama
Jeszcze mam jedno pytanie -chyba Was zamęcze ;) czy to prawda, że brunatne plamienie jest czymś normalnym w ciąży?
Ja mam w okresie planowanej miesiączki ale jest to hmm.. raz dziennie? Przez max 2dni. Miałam też krwawienie( z powodu dużego wysiłku i małego krwiaka) także jak dla mnie to coś normalnego. Ale to powinna Ci dokładnie wyjaśnić twoja Pani/Pan dr
 
Do góry