reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dzień dobry dziś już mogę do Was dołączyć bo oprócz testu zrobiłam dwie bety.
To moja pierwsza ciąża więc jest dla mnie wielką niewiadomą.
Od razu mam do Was pytanie. Czy orientujecie się czy ciąża wpływa na wzrok? Tylko się nie śmiejcie ;) Badanie zrobilam w listopadzie a dopiero w tamtym tyg wyrobiłam okulary i jest tragedia :(
Ja tylko powiem co myślę, nie jestem lekarzem.
Myślę że ciąża przez 9 miesięcy nie wpływa na wzrok, natomiast poród raczej tak, bo siła i ciśnienie, dlatego zalecają oświadczenie od okulisty i jeżeli coś poważnego to cesarka. To kiedyś słyszałam.
 
reklama
Dzień dobry dziś już mogę do Was dołączyć bo oprócz testu zrobiłam dwie bety.
To moja pierwsza ciąża więc jest dla mnie wielką niewiadomą.
Od razu mam do Was pytanie. Czy orientujecie się czy ciąża wpływa na wzrok? Tylko się nie śmiejcie ;) Badanie zrobilam w listopadzie a dopiero w tamtym tyg wyrobiłam okulary i jest tragedia :(
Tak, okulista w ciąży nigdy nie przepisz nowe okulary bo wada często jest inna, niż po ciąży.
 
Dzień dobry dziś już mogę do Was dołączyć bo oprócz testu zrobiłam dwie bety.
To moja pierwsza ciąża więc jest dla mnie wielką niewiadomą.
Od razu mam do Was pytanie. Czy orientujecie się czy ciąża wpływa na wzrok? Tylko się nie śmiejcie ;) Badanie zrobilam w listopadzie a dopiero w tamtym tyg wyrobiłam okulary i jest tragedia :(
To też moja pierwsza ciąża :)
W którym tyg jestes?
 
@klara.29 a jakie miałaś wcześniej wartości korekcji i co masz teraz. Tragedia czyli co się dzieje?


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Natomiast radze sprawdzic w ciąży czy siatkówka się nie odkleja, miałam laserowy zabieg, zabiezpieczyli mi siatkowke i mogłam rodzic sn.
 
Dzień dobry dziś już mogę do Was dołączyć bo oprócz testu zrobiłam dwie bety.
To moja pierwsza ciąża więc jest dla mnie wielką niewiadomą.
Od razu mam do Was pytanie. Czy orientujecie się czy ciąża wpływa na wzrok? Tylko się nie śmiejcie ;) Badanie zrobilam w listopadzie a dopiero w tamtym tyg wyrobiłam okulary i jest tragedia :(

Witaj Klara.29 gratulacje ! a może musisz się przyzwyczaić? U mnie czterokrotnie pogorszył się wzrok po ciąży ale mowie o calej ciąży. Czy tak od razu się pogarsza to nie wiem.
 
Dzień dobry dziś już mogę do Was dołączyć bo oprócz testu zrobiłam dwie bety.
To moja pierwsza ciąża więc jest dla mnie wielką niewiadomą.
Od razu mam do Was pytanie. Czy orientujecie się czy ciąża wpływa na wzrok? Tylko się nie śmiejcie ;) Badanie zrobilam w listopadzie a dopiero w tamtym tyg wyrobiłam okulary i jest tragedia :(
Gratulacje. Ja mam swoje okulary 1.5roku..owszem czuje że są już troszkę za słabe ale nie wiem czy to wina ciąży czy po prostu już by był czas je wymienić
 
reklama
@klara.29 a miałaś w między czasie robione badanie na podstawie którego nie zrobilaś okularów? Masz astygamtyzm, wczesniej nie miałaś go korygowanego więc w chwili obecnej masz zdecydowanie za mocne. Pomijajac to masz i sferę większą. Powinnaś dostac receptę na okulary z cyl -1 i w nich chodzić przez ok 4 miesiące żeby się przyzwyczaić.


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Do góry