reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

To mnie najbardziej ciekawi i martwi, czy coś się zmieni, kiedy zgłoszę że jestem w ciąży. Kręgosłup to prawie od początku boli, może dwa tygodnie pracowałam i już odczułam.

Martwię się dużo, ale i tak nic nie poradzę. Wzięłam sobie jedynie urlop wypisałam, wykorzystam jeszcze przed macierzyńskim i choć trochę odpocznę.

Straszne, że Ci tak powiedzieli :( mimo wszystko powinni zapewnić lżejsze warunki. A gdzie wtedy pracowałaś?

_____________
[emoji480]12.09.2018[emoji480]

Ja tez nie jestem pewna kiedy powinnam powiedzieć w pracy. W poprzedniej powiedziałam za wcześnie i przez to miałam dużo stresów i zastanawiam się czy nie powiedzieć kiedy dostane zaświadczenie ze jestem w ciąży czyli w 12 tygodniu. Tylko jak jak wytrzymam tak długo ?

Dziewczyny z uk ? A Wy kiedy zamierzacie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Betti bardzo chcę ci pomóc, ale nie robilam przy żadnej ciąży bety. Muszą sie wypowiedzieć specjalistki.
Poczekaj chwilkę na pewno zaraz któraś ci pomoże
 
Moja mama mówi tak pamiętaj dziecko kochane chłopu pokazuje się pół dupy a nie całą :p
Moja Babcia I Mama to samo :)

f2w3csqvilsnamac.png
 
@Betti31 beta wysoka, musiałabyś powtórzyć, żeby wiedzieć co i jak. A co było dziś widoczne na USG?
@JoAnnA250694 niekoniecznie. U mnie przy becie 25000 nie było jeszcze w ogóle zarodka widać, a przy 60000 nie było jeszcze tętna...
 
reklama
@Betti31 beta wysoka, musiałabyś powtórzyć, żeby wiedzieć co i jak. A co było dziś widoczne na USG?
@JoAnnA250694 niekoniecznie. U mnie przy becie 25000 nie było jeszcze w ogóle zarodka widać, a przy 60000 nie było jeszcze tętna...
No tak każdy organizm inny to prawda nie wszystko co się kiedyś przeczyta musi być prawdą

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry