reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Betti31
Strasznie mi przykro :(. Trzymaj się jakoś :(. Ściskam wirtualnie...

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
QUOTE="Kkk88, post: 16194779, member: 178890"]Przykro mi..:( A który to tydzień?
7 tydzien i 5 dzień..
Dziękuję dziewczyny..nikomu nie życzę takiego.usg jak moje wczoraj..[/QUOTE]

Bardzo mi przykro :/
Mimo tej sytuacji pamiętaj że o marzenia warto walczyć!!!
A to coś się działo wczesniej czy poprostu okazało się na usg?
 
Jeżeli brakiem podstawy dla Ciebie jest powyższe plus to, że jak podopieczny wpadnie w szał to gryzie, kopie, pluje, trzeba go siła trzymać to troszkę mi przykre, choćby ze względu na to, że kobieta kobietę, przyszła matka matkę powinna zrozumieć.
Mam podobny zawód i wiem jak bardzo to jest karkołomne w 1 trym. W obydwu ciążach pracowałam z powodzeniem (w 1 ciąży do 36 TC!), bo bardzo swoją pracę lubię, ale dopiero po skończeniu 10 TC. Teraz planuję podobnie. To nie są zwyczajnie warunki dla ciężarnej w początkach ciąży. Podobnie praca w sklepie, szpitalu, salonie kosmetycznym, czy wśród chemikaliów. Wydaje mi się to bezdyskusyjnie.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I teraz ja wywołałam burze ;) jeśli macie możliwość owszem, idzcie na l4 ale poprostu w obawie o dobro naszego kraju mam nadzieję że będzie to dużo bardziej kontrolowane i będą stawiane twarde warunki ( jak chociażby obniżenie chorobowego do 30% pensji) niż obecnie;) każda praca jest zła sama w sobie..przy biurku też ciężko wiedzieć 8godzin non stop ( mnie to nie dotyczy żeby nie bylo)
 
Do góry