reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

I to jest wina tylko i wyłącznie pracodawcy u chorego polskiego systemu. Zamiast zwolnienia spokojnie mogłaś mieć druga osobe na zmianie i dalabys radę.
Pracodawca powinien dostosować warunki pracy do Twojego stanu A mało który to potrafi. W większości przypadków zwolnienia nie są potrzebne A traci na tym najwięcej państwo;) no ale polska bogaty kraj tu nawet bezdomni Ata rozdają
U mnie w zakładzie od razu mówią , żeby isc na chorobowe , bo pracy lekkiej nie ma . A inni pracownicy tyrac za Nikogo nie będą.
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Chyba muszę napisać Wam powodzenia- ja odpadam..
Wczoraj na wizycie nie było tętna..
Wszystko zniknęło.
Zalamalam się.
Bardzo kiepsko u mnie.
Kazal mi dzisiaj zrobic bete i w sobote..
Nie wiem nawet jak to odczytac jak będą wyniki, bo w ciąży z corcia nigdy nie robiłam..
Nie liczę na cud..
Beta tylko dla potwierdzenia..bo wiecie takie procedury..
Także kochane trzymajcie się ciepło i dbajcie o siebie!
Wiem co czujesz... :(
Przykro mi i wiem , że żadne słowa Ci teraz nie pomogą ....
Ale wiem jedno nie poddawaj się walcz jak tylko dostaniesz na to zgodę :)
 
U mnie w zakładzie od razu mówią , żeby isc na chorobowe , bo pracy lekkiej nie ma . A inni pracownicy tyrac za Nikogo nie będą.
No więc mówię że to jest wina polskiego systemu i pracodawców. Najlepiej zrzucić ten obowiązek na państwo. Gdybyś np na chorobowym dostawała 500zl czy 400zl miesięcznie to poszlabys czy byś została w pracy?
 
Dziewczyny ratunku,jestem dziś taka słaba,jakby życie ze mnie uciekło....ledwo siedzę w tej pracy dobrze że zaraz koniec
 
No więc mówię że to jest wina polskiego systemu i pracodawców. Najlepiej zrzucić ten obowiązek na państwo. Gdybyś np na chorobowym dostawała 500zl czy 400zl miesięcznie to poszlabys czy byś została w pracy?
Oczywiście , że bym została w pracy , bo za co bym utrzymała rodzine . No chyba , że ciąża byłaby zagrożona to bym nie poszła do pracy.
 
Oczywiście , że bym została w pracy , bo za co bym utrzymała rodzine . No chyba , że ciąża byłaby zagrożona to bym nie poszła do pracy.
No właśnie.. to samo się tyczy lekarzy.. gdyby ktoś sprawdzał czy faktycznie te zwolnienia są wystawiane z konieczności zagrożenia zdrowia lub życia to też by ich tylu nie bylo;) no ale może kiedyś i u nas będzie tak jak wszędzie na świecie to i pieniądze na 500+ się znajdą :rofl:
 
No więc mówię że to jest wina polskiego systemu i pracodawców. Najlepiej zrzucić ten obowiązek na państwo. Gdybyś np na chorobowym dostawała 500zl czy 400zl miesięcznie to poszlabys czy byś została w pracy?
Niestety nie zawsze jest tak czarne i białe.
Ja np bardzo bym chciała pracować, lubię swoją pracę i jakaś bardzo ciężka nie jest. Jednak nie jest miło jak przez kilka godzin pracy nie mogę wyjść do toalety. Zanosilo się na wymioty a ja musiałam dzwonić, żeby ktoś do mnie przyszedł i został z dziećmi. Dwa razy było tak, że myślałam, że będę wymiotowac przy dzieciach do śmietnika. Przykre, uwlaczajace troszkę.
Pominę to, że co jakiś czas mamy epidemie rotawirusa, gry, wszawic, różności niezbyt przyjemnych.
 
reklama
Do góry