reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Gratulacje! ;) spokojnie większość z nas pewnie była w szoku.. my obydwoje z mężem no udało nam się zaraz po odstąpieniu tabletek nie licząc specjalnie kiedy owulacja itp.. :)
Wszystko się unormuje jak zobaczysz dzidziusia.. ochotę będziesz miała na wszystko i będziesz mega zmęczona ( ja mogłam spać cały dzień i cała noc z przerwą na jedzenie) oczywiście nie jest surowych ryb, kofeiny jeśli masz wysokie ciśnienie, serów plesniowych papierosów i alkoholu :)
Dziękuję:) zmęczona właśnie jestem non stop
Tragedia bo dziś mam wolne ale tak to pracuje od wt do pt po 10h :/

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teściowa zrobiła dzisiaj kotlety i bigos, pyta czy chce, ja ze nie i innym razem wezmę, a ona Oooo matko czemu ty nie jesz ciepłych tylko suche.
Jejku przecież jak nie mam aktualnie ochoty to nie, będę miała to wezmę.

Zaraz będzie mojemu mężowi mówić a że powinnam zjeść itp
 
Teściowa zrobiła dzisiaj kotlety i bigos, pyta czy chce, ja ze nie i innym razem wezmę, a ona Oooo matko czemu ty nie jesz ciepłych tylko suche.
Jejku przecież jak nie mam aktualnie ochoty to nie, będę miała to wezmę.

Zaraz będzie mojemu mężowi mówić a że powinnam zjeść itp
Moja mama chodzi za mną że nic nie jem nie jest to prawdą zjem bułkę trochę obiadu, owoce a ona toczyła by mnie jak świnke

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz rzesami . Od paznokci mam pracownice
Już tak w 2017 myślałam o ciąży . Prowadzić swój salon A ciąża to straszne do pogodzenia. Znaleźć pracownika graniczy z cudem . Ale znalazłam. Mam dwie pracownice dlatego od stycznia zaczęliśmy się starać "pomalutku":)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Znam to.. Mam swoj salon fryzjerski . ale moja pracownica odchodzi czerwiec-lipiec. I mam taka lipę .. A ciężko znalezsc kogoś do pracy .. Muszę zacząć już szukać. Najpierw pogadam z Moja Kamila. Zobacze może zmieni Zdanie i zostanie chociaż do końca roku.bardzo bym chciałam aby tak było .. Ufam jej.. Jest u mnie 2 rok.klientki ja znają. A taka z nowa osoba ciężko bedzie.

f2w3s65gbwsate8e.png
 
Znam to.. Mam swoj salon fryzjerski . ale moja pracownica odchodzi czerwiec-lipiec. I mam taka lipę .. A ciężko znalezsc kogoś do pracy .. Muszę zacząć już szukać. Najpierw pogadam z Moja Kamila. Zobacze może zmieni Zdanie i zostanie chociaż do końca roku.bardzo bym chciałam aby tak było .. Ufam jej.. Jest u mnie 2 rok.klientki ja znają. A taka z nowa osoba ciężko bedzie.

f2w3s65gbwsate8e.png
Współczuję:( ja wysylalam specjalnie w 2017 roku swoje dziewczyny na szkolenia i podpisywalam z nimi umowy lojalnościowe na 3 lata
Powodzenia w szukaniu ! Jeżeli mogę Ci doradzić szukaj i tak. Bo on i tak odejdzie. A Ty musisz mieć kogoś

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry