reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
To temat do polemizacji. Kobiety przychodzą na usługę, żeby się wygadać. Nie żeby je umoralniac. Ja jestem przeciwna Ale to jest moje zdanie niestety.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
W sumie racja nie Tobie je upominać [emoji3]
Paznokciami też się zajmujesz?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moniorek ja przed pierwszą ciążą paliłam 10-12 papierosów dziennie. Wpierw ograniczyłam do minimum, rzuciłam po tygodniu. Nie dałam rady inaczej.
Do teraz nie pale, a to było ponad 4 lata temu, bo albo jestem w ciąży albo kp [emoji14]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Super ! Znam wiele koleżanek które wróciły po urodzeniu. Gratuluję stanowczości :)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W sumie racja nie Tobie je upominać [emoji3]
Paznokciami też się zajmujesz?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz rzesami . Od paznokci mam pracownice
Już tak w 2017 myślałam o ciąży . Prowadzić swój salon A ciąża to straszne do pogodzenia. Znaleźć pracownika graniczy z cudem . Ale znalazłam. Mam dwie pracownice dlatego od stycznia zaczęliśmy się starać "pomalutku":)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1516874799-47edfdb6f5c123cd-aaaaaa.jpeg


Dziewczyny jestem nową:) dziś robiłam test . Albo testy! Jestem w szoku.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje! ;) spokojnie większość z nas pewnie była w szoku.. my obydwoje z mężem no udało nam się zaraz po odstąpieniu tabletek nie licząc specjalnie kiedy owulacja itp.. :)
Wszystko się unormuje jak zobaczysz dzidziusia.. ochotę będziesz miała na wszystko i będziesz mega zmęczona ( ja mogłam spać cały dzień i cała noc z przerwą na jedzenie) oczywiście nie jest surowych ryb, kofeiny jeśli masz wysokie ciśnienie, serów plesniowych papierosów i alkoholu :)
 
Chce jak chce nie wiem czy będę mogła, czy będę mieć pokarm, moja mama też chciała a tydzień po urodzeniu byłam już na butelce tak ja piersi bolały, krwawiły

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Słyszałam że to głównie psychika odpowiedzi na jest za to . Ale nigdy się nie zaglebislam w ten temat. Bo ja od zawsze mówiłam że nie będę.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry