reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Poronienie:(

f2w3s65gbwsate8e.png
Tak się zdarza czasami po prostu i już. Nie ma w tym niczyjej winy, głowa do góry i działaj w kolejnym cyklu :) ;*
 
reklama
Hej dziewczyny :) Według ostatniej miesiączki termin przypadałby mi na 4 października jednak nie znalazłam jeszcze takiego forum. Zrobiłam test ciązowy i w koncu wyszedł pozytywnie. Robiłam pierwszą betę w czwartek 25-01-18 i wyszła mi 12,250... jaki powinien być przyrost po 4 dniach i jaką powinnam mieć jutro? Strasznie się denerwuje. Powiedzcie kiedy miałyście pierwsze usg i jakie miałyście pierwsze Bety i z jakim przyrostem. Z gory dziękuje za odpowiedzi :)
 
Hejo!:) ja z kolei dowiem się czegoś 7.02 :) mam nadzieję, że moja parszywa tarczyca nie zadziałała jak tabletka poronna, bo jest taka możliwość.
Tez pobolewają mnie jakby jajniki, ale ręki sobie nie utnę, że to na pewno są właśnie jajniki Nigdy nie potrafiłam określić bólu w tamtych rejonach... Dopóki nie ma krwi, staram się nie denerwować :)

Co do picia... ja chwilami zapominam, że muszę dużo pić, ale walczę z tym ☺️
Ja też 7.02 :)
 
Dziewczyny jak wasze hormony ?ja juz sama ze soba niedaje rady smieje sie placzac na przemian moje dzieci 8 i 11lat patrza jak na wariatke ...nie pamietam zebym tak miala w poprzednich dwóch ciazach moze to bylo tak dawno i nie pamietam ;) jaka roznica wieku pomiedzy waszymi szkrabami...
 
Dziewczyny jak wasze hormony ?ja juz sama ze soba niedaje rady smieje sie placzac na przemian moje dzieci 8 i 11lat patrza jak na wariatke ...nie pamietam zebym tak miala w poprzednich dwóch ciazach moze to bylo tak dawno i nie pamietam ;) jaka roznica wieku pomiedzy waszymi szkrabami...

Corka ma 9 lat :)


rfxg90bvuqo2axbg.png
 
Hej dziewczyny :) Według ostatniej miesiączki termin przypadałby mi na 4 października jednak nie znalazłam jeszcze takiego forum. Zrobiłam test ciązowy i w koncu wyszedł pozytywnie. Robiłam pierwszą betę w czwartek 25-01-18 i wyszła mi 12,250... jaki powinien być przyrost po 4 dniach i jaką powinnam mieć jutro? Strasznie się denerwuje. Powiedzcie kiedy miałyście pierwsze usg i jakie miałyście pierwsze Bety i z jakim przyrostem. Z gory dziękuje za odpowiedzi :)
Witaj! Gratulacje! Niestety nie znam sie na przyrostach bety.
Tu dziewczyny zapisuja sie na październik Link do: Październikowe mamy 2018


U mas będzie różnica 8lat. Trochę mnie to przeraża. Maly juz taki ogarnięty. Można z nim normalnie pogadać. A teraz znow pieluchy i bezsenne noce...
 
Witaj! Gratulacje! Niestety nie znam sie na przyrostach bety.
Tu dziewczyny zapisuja sie na październik Link do: Październikowe mamy 2018


U mas będzie różnica 8lat. Trochę mnie to przeraża. Maly juz taki ogarnięty. Można z nim normalnie pogadać. A teraz znow pieluchy i bezsenne noce...
Mam to samo!!!przeplata sie radosc z przerazeniem , ale damy rade;)oby wszystko bylo dobrze bo panikuje bardziej niz w dwóch poprzednich razem wzietych:0
 
reklama
Witaj! Gratulacje! Niestety nie znam sie na przyrostach bety.
Tu dziewczyny zapisuja sie na październik Link do: Październikowe mamy 2018


U mas będzie różnica 8lat. Trochę mnie to przeraża. Maly juz taki ogarnięty. Można z nim normalnie pogadać. A teraz znow pieluchy i bezsenne noce...
Będzie dobrze ;) mój chdzesniak właśnie został starszym bratem różnica 9lat.. opiekuje się nosi bawi się..;) taki dorosły się poczuł :laugh2: teraz mówi że czeka na moje bo ten jego brat to już zaczyna chodzić i mu ucieka:-p
 
Do góry