reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Poza żółtaczką i znowu brakiem kupy nie widzę by coś było nie teges

20180919_215754.jpg


Leży. Pierdzi. Rozgląda się. Gada...
 

Załączniki

  • 20180919_215754.jpg
    20180919_215754.jpg
    812,7 KB · Wyświetleń: 463
Gratulacje @martabunia ;-) ;)
Dzielna kobitka z Ciebie. Z tego co kojarzę to w podobnych terminach podobne objawy nam się pojawiały.:rofl2:
Teraz cieszcie się wspólnie sobą i za poród już za wami!

@GoJ wszystko bd OK. Zaufaj swojej intuicji! Trzymam kciuki!

U mnie dziś chyba kryzys trzeciego tygodnia hah od jakiś 4h mała ciągle na cycu . Śpi po 5 min i zaraz pobudka. Cudowna noc nas czeka a ledwo co Majkę zachwalalam haha:tak::tak::tak:
 
Gratulacje @martabunia ;-) ;)
Dzielna kobitka z Ciebie. Z tego co kojarzę to w podobnych terminach podobne objawy nam się pojawiały.:rofl2:
Teraz cieszcie się wspólnie sobą i za poród już za wami!

@GoJ wszystko bd OK. Zaufaj swojej intuicji! Trzymam kciuki!

U mnie dziś chyba kryzys trzeciego tygodnia hah od jakiś 4h mała ciągle na cycu . Śpi po 5 min i zaraz pobudka. Cudowna noc nas czeka a ledwo co Majkę zachwalalam haha:tak::tak::tak:
Hahaha musisz się nauczyć, że cokolwiek napiszesz/powiesz o dziecku - zaraz będzie na odwrót [emoji14] także bardziej opłaca się narzekać [emoji14]
 
reklama
Właśnie póki nie przeżyłam porodu i reszty to łatwo mi się planuje :)
Hahaha ja planowalam nastepne do 8- m-ca, chociaz maz powiedzial, ze jedna ciaza mu wystarczy ;) nawet go przekonywalam do drugiej. Jednak ostatnie nerwowe tygodnie ciazy, szpital, cesarka i okropne dwa dni na oddziale tak mi daly w kosc, ze mi sie odechcialo ciaz i porodow, bo miec dziecko to co innego :).
 
Do góry