reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
To co po prostu zostawiać i czekać aż przejdzie samo ?
Bo jak chce mu podać pierś to się bardzo denerwuje i zamiast jeść ściska mi sutki dziąsłami i tak szarpie co nie jest zbyt przyjemne A czasem nawet boli .
Mój akurat przy czkawce chce cycka no ale on zawsze chce... cycek lekiem na całe zuo. Jak twój nie chce to go zostaw. Czkawa sama przejdzie i nic mu nie bedzie ;)
 
Lęk na tym etapie to standard chyba dla nas pierwiastek :) wszystko staje się coraz bardziej realne, coraz więcej tu zdjęć dzieci. Do tego tez młodziutka jesteś :)
Ale ze liczyłas ze szybko tak urodzić to Ci się dziwie. Pierwsze się z reguły nie spieszy. I ka Ci mówię, że przede mną nie urodzisz :p
Młoda nie młoda, wiek nie ma znaczenia :D i tak uważam, że zbyt długo zwlekałam :p nie ma reguły, patrząc tutaj na dziewczyny, @Adell1994 pierworodka a nie przenosiła :) a niektóre dziewczyny trzecie dziecko i noszą dłużej :D pomarzyć można, tymbardziej, że sporo miałam symptomów :) ja wiem, że Tobie się nie spieszy, bo żal Ci tego życia, które masz i chcesz jak najwiecej z niego czerpać, ale ja nie mam takiego poczucia i nie mogę się doczekać nowej przygody ;))

O bardzo dobrze, że się opamietałaś bo na pewno dasz radę :)
Poród jak już się zacznie to nie będzie odwrotu , a z dzidziusiem to odpali Ci się instynkt i będziesz wiedziała co robić :) każda mama wie co jest najlepsze dla jej dziecka :)
Wydaje mi się, że takie myśli na tym etapie to są normą;) szczególnie jak w nocy ciężko zasnąć :D
 
Młoda nie młoda, wiek nie ma znaczenia :D i tak uważam, że zbyt długo zwlekałam :p nie ma reguły, patrząc tutaj na dziewczyny, @Adell1994 pierworodka a nie przenosiła :) a niektóre dziewczyny trzecie dziecko i noszą dłużej :D pomarzyć można, tymbardziej, że sporo miałam symptomów :) ja wiem, że Tobie się nie spieszy, bo żal Ci tego życia, które masz i chcesz jak najwiecej z niego czerpać, ale ja nie mam takiego poczucia i nie mogę się doczekać nowej przygody ;))


Wydaje mi się, że takie myśli na tym etapie to są normą;) szczególnie jak w nocy ciężko zasnąć :D

Ej nooo to nie tak, że mi się nie spieszy.
Jestem mega podjarana tym co ma nadejść ale myśl ze mogłoby być już tak jak jest- według planu :)

Ja o mojego synka starałam się 18 miesięcy wiec raczej nie jest tak, że żal mi życia. Boje się, że sie zmieni wiadomo i często mam myśli, czy dam radę to wszystko ogarnąć.
Ale to moje małe w brzuchu stawiam na pierwszym miejscu, bo od kiedy się pojawił w postaci dwóch kresek na teście nadał sens wszystkiemu co myślałam jest niewykonalne :)

Także takie małe sprostowanie- bo jak czytałam to trochę mi się smutno zrobiło, że może to być odbierane ze stawiam życie wyżej niż dziecko...
 
Mój akurat przy czkawce chce cycka no ale on zawsze chce... cycek lekiem na całe zuo. Jak twój nie chce to go zostaw. Czkawa sama przejdzie i nic mu nie bedzie ;)
Moja czkawka usypia :-) :-)

My juz po 2h spacerku obiad.zjedzony mala spi..dzis mnie tak glowa napitala jak nigdy

Oluchapoducha gratulacje :-) :-)

Grono wrzesniowych dzieci sie powieksza :-) :-)
 

Załączniki

  • IMG_20180915_105305.jpg
    IMG_20180915_105305.jpg
    2,6 MB · Wyświetleń: 210
  • IMG_20180916_144813.jpg
    IMG_20180916_144813.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 233
  • IMG_20180916_152610_096.jpg
    IMG_20180916_152610_096.jpg
    209,5 KB · Wyświetleń: 179
reklama
Do góry