reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hej dziewczynki
smilie1.gif

nigdy nie byłam przekonana do forów, ale widzę, że tutaj atmosfera dopisuje
smilie1.gif
moje koleżanki jeszcze nie są w temacie ślubow/dzieci więc mam nadzieję, że tutaj znajdę trochę wsparcia..

krótko o mnie: termin na wrzesień 2ego, płci nie chcemy jeszcze znać z M (ale mnie bardzo kusi
smilie6.gif
), przygotowuje już pomalutku pokój i kupuję pierdółki dla maleństwa<3 czuje się póki co super, jeszcze nie narzekam na nic szczególnego

pytanko do Was kochane: które to Wasze dzieciątko - pierwsze czy kolejne?
smilie1.gif
moje pierwsze i mam pełno obaw
smilie2.gif
czytam oczywiście blogi, itd, mama trochę pomaga itp
smilie1.gif


pozdrawiam Was :*
Hej [emoji5] tutaj ci raczej mało kto odpowie bo my piszemy już na wątku zamkniętym. Napisz do Nessi o dostęp [emoji5] trzeba czekać zazwyczaj kilka dni i dostaniesz wiadomość że masz dostęp. Tylko uprzedzam że trzeba u nas nie tylko czytać ale też czasami coś napisać od siebie [emoji6] pozdrawiam
 
hej dziewczyny, mi zaczal sie 14 tydzien, a termin na 15 wrzenia ciekawe czy cos sie zmieni bo juz sie przesunelo o kilka dni bo z pierwszeg usg byo na 20 wrzesien.
 
Hej [emoji5] tutaj ci raczej mało kto odpowie bo my piszemy już na wątku zamkniętym. Napisz do Nessi o dostęp [emoji5] trzeba czekać zazwyczaj kilka dni i dostaniesz wiadomość że masz dostęp. Tylko uprzedzam że trzeba u nas nie tylko czytać ale też czasami coś napisać od siebie [emoji6] pozdrawiam
GDZIE MOGĘ ZNALEŹĆ TA NESSI
 
GDZIE MOGĘ ZNALEŹĆ TA NESSI
Jedną stronę się cofnij i będzie jej post. Naciśnij na nick i będzie opcja wyślij wiadomosc. Ale ogólnie chyba została podjęta decyzja że nie dodajemy osób, które mają mało postów na forum bo po dodaniu tylko czytają a nic nie piszą. Można pisać na ogólnym. Trochę was już tu jest [emoji6] widziałam że na "poznajmy się' dziewczyny dyskutują trochę [emoji5] Potem dopiero prośba o dostęp do zamkniętego. Pozdrawiam
 
reklama
Jedną stronę się cofnij i będzie jej post. Naciśnij na nick i będzie opcja wyślij wiadomosc. Ale ogólnie chyba została podjęta decyzja że nie dodajemy osób, które mają mało postów na forum bo po dodaniu tylko czytają a nic nie piszą. Można pisać na ogólnym. Trochę was już tu jest [emoji6] widziałam że na "poznajmy się' dziewczyny dyskutują trochę [emoji5] Potem dopiero prośba o dostęp do zamkniętego. Pozdrawiam

Ja dopiero teraz utworzyłam konto na babyboom, więc ciężko jest. Mi mieć dużo postów. No ale cóż..
 
Do góry