reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Paula sok malinowy mozesz , to herbata z liści malin przyspiesza skurcze itp a z owocow mozesz.
Zosia ja wgl nie rozumiem po co ty do takiego lekarza idziesz. Pacjenka 5 min i do tego takie farmazony ci wtedy naopowiadal.
Naticzek ja nie widze twojego tylko na kompie jak jestem. Moich tez nie widac.
Lenka jakies bzdury z tym usg. To jak ma ci lekarz stwierdzic ze w ciazy zywej jestes? Czy w razie co masz 3 miechy z martwym dzieckiem chodzic?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Już miałam USG, jak na razie jest dobrze. Ale zauważ że w niektórych krajach europejskich nie zrobią Ci USG wcześniej niż w 12 tyg. Więc coś w tym musi być że taką kobieta opiekuje się tylko położna na podstawie wywiadu. I wcale nie są to kraje mniej rozwinięte niż Polska.
 
Zośka super [emoji122]
Pyzunia ja też bym wolała jeszcze poczekać. Potem bym się zadręczala, że nie dałam jeszcze szansy maleństwu
 
Pyzunia daj do sobie czas. Jeśli nie dzieje sie nic na ostro to warto zaczekać. Trzymam kciuki z całych sil!!!

Zosia wspaniałe!! Gratulacje!!!
f2w3rjjgpsehityp.png
 
No wyjscia i tak narazie nie mam. Musze byc na oddziale . W poniedzialek bede miec kolejny wynik bety jesli urosnie ok to nie dam sobie i fasolce krzywdy zrobic.

No ale jesli beta stanie w miejscu i oni beda chcieli czyscic nie zgodze sie i wypisze.

Ale znow jesli beta poleci na leb na szyje to juz bedzie poxamiatane i bede musiala sie poddac.

Przepraszam ze smece Wam i martwie ale mam mega dola.
 
Lenka mysle ze chodzi tu o zwykla oszczednosc. W innych krajach tez nie ratuje sie ciaz ponizej 12 tyg. U nas w pl na nfz tez masz tylko 3 usg i wiecej nie robia. A jak idziesz prywatnie to zazwyczaj i sprzet nowoczesny. Ja mialam w 7 tyg usg a teraz nastepne bedzie po 4 tyg wiec praktycznie 12 tydz.
Zosia cudne wiesci.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lenka mysle ze chodzi tu o zwykla oszczednosc. W innych krajach tez nie ratuje sie ciaz ponizej 12 tyg. U nas w pl na nfz tez masz tylko 3 usg i wiecej nie robia. A jak idziesz prywatnie to zazwyczaj i sprzet nowoczesny. Ja mialam w 7 tyg usg a teraz nastepne bedzie po 4 tyg wiec praktycznie 12 tydz.
Zosia cudne wiesci.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
3 usg na nfz? Ja mam przy każdej wizycie hmmm :)
 
reklama
Do góry