reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Paulaq sok malinowy można. Nie można naparu z liści malin.

Pyzunia sama nie wiem co myśleć, oby było dobrze. Pewnie na tą wredną blondynę trafiłaś?

Ja za 5 min kończę pracę, potem po córę do żłobka, szybki obiad i o 17 jadę do endokrynologa... Nie cierpię takiej gonitwy
 
reklama
Właśnie wróciłam od lekarza bo chciałam cytologię zrobić i czystość od razu, no i resztę badań z krwi. Oprócz tego że lux med wkurzył mnie nieziemsko bo okazuje się że nie honoruja warszawskiej grupy lux med i może abonament nic dla nich nie znaczył. I chcieli mnie wpisać prywatnie. Na szczęście udało mi się do internisty w ramach abonamentu po wykluceniu się. No i bardzo mądra pani mnie przyjęła wypisał zwolnienie od smogu:) no i parę ciekawych rzeczy powiedziała żeby nie robić żadnych USG i cytologii i czystości do 12 tygodnia tylko po. No i tak też zrobie. A myślałam że to USG takie super bezpieczne i można sobie na żądanie tobic, na w sumie w lux medzie mogę ale o konsekwencjach to już nikt nie mowi
 
Zaraz tu dostane kota w tej kolejce, jeszcze sześć kobiet przede mna a mialam na 14.10 [emoji36][emoji36][emoji36]

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beta hcg podwaja się ale tylko w pierwszych czterech tym ciąży a potem przyrost zwalnia. W którym tyg jesteś?? Wynik nie wygląda źle.
 
Paulaq sok malinowy można. Nie można naparu z liści malin.

Pyzunia sama nie wiem co myśleć, oby było dobrze. Pewnie na tą wredną blondynę trafiłaś?

Ja za 5 min kończę pracę, potem po córę do żłobka, szybki obiad i o 17 jadę do endokrynologa... Nie cierpię takiej gonitwy
Jagus tak wredna blondynka owszem tylko ze ja jestem w zabrzu w szpitalu
 
@naticzek ja na szczęście z wagą stoję w miejscu. Muszę sprawdzić gdzieś, czy mam moją porażkę wagową w poprzednich ciążach zapisaną. Bardzo bym chciała do końca 1 trymestru utrzymać tą samą wagę, bo im poźniej tym gorzej. Strasznie nabieram wody i chodzę jak balon wodny. Puchnę od stóp do głów cała. Ble... Nie znoszę swojej tuszy i bez ciąży, a w ciąży to już w ogóle... :/
A Twój suwaczek owszem widzę :)

@Jurys ja sobie policzyłam w jakimś kalkulatorze podstawową przemianę materii i zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Na razie póki nie tyję jadę intuicyjnie, ale jak zacznę niekontrolowanie tyć, to mam zamiar się wziąć za porządne planowanie zbilansowanej diety. A tak poza tym świetny avatarek :D

@anna2101 tak jak już któraś dziewczyna napisała beta rośnie na początku szybciej, a potem zwalnia. więc nie martw się na zapas (wiem, że to łatwo gadać, ale postaraj się :) )

@Hanuta na basen bardzo chętnie bym poszła, ale najbliższy ma jakąś paskudną bakterię, więc nie będę ryzykować, póki się tego dziadostwa nie pozbędą.

@Paulaq23 sok malinowy można, nie można wywaru z liści malin, który pije się potem w późniejszej ciąży (oczywiście nie zagrożonej, z zamkniętą szyjką) na rozmiękczenie szyjki, aczkolwiek żadnych badań na ten temat potwierdzających zmiękczanie szyjki nie było ;)

Wróciłam do domu. Jak mi tylko po obchodzie rano powiedzieli, że mogę iść do domu, to tak szybko się spakowałam, że w locie mi leki dawali ;)
A teraz czas się wziąć za ogarnianie syfu, bo trzy dni mnie nie było, a zapewne wyobrażacie sobie co przez ten czas potrafi zrobić dwoje dzieci i chłop :D
 
reklama
Do góry