reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Jedyne z czym sie zgadzam z Dorciamamaolcia i chyba CzarnaMadzia tez pisala o tym, to to ze dziewczyny narzekaja na brak objawow !!! Noz kuzwa to pasem po tylku przylac to malo [emoji14] To pozostaje sie cieszyc a nie narzekac z tego powodu !!

A wszystkie inne wymioty, plamienia, bole to od tego jest forum zeby sie wygadac na ten temat :)


Elianna, nie ciaz beda dotyczyly te klotnie a pogladow, opinii na rozny temat i tak dalej :) Moim zdaniem w miejscu gdzie jest tyle kobiet nie obejdzie sie bez sprzeczek [emoji14] Wystarczy ze kazda napisze wlasne zdanie na jakis temat, innej sie to nie spodoba i gotowe. Z reszta, ja uwazam ze jak sie z czyms niezgadzamy to trzeba to od razu napisac a nie 'slodzic' kazdej po kolei :)
 
reklama
Ale może mnie niepokoi to że nie mam objawów że nie czuję kompletnie nic i chce o tym napisać bo np któraś która też ich nie ma a napisze, że np. byla dzisiaj na usg i jest super, co da mi wiarę że u mnie też będzie ok. Dlaczego ktos ma mnie za to krytykować?
Ja też nie mam objawów...Nic zero ,ani jednego i jest mi z Tym cudownie!!! Nie wysłuchuje się w swoje ciało...nie szukam złego! Nie zrobię niczego więcej niż mogę zrobić,nie jestem Bogiem i to nie ja decyduje! Cieszę się każdym dniem..


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zmieniajac temat
Zamowilam sobie obiad bo nie jestem w stanie nic sobie zrobic mimo 3 krokow do kuchni he
O i z pozytywnych rzeczy przyszła moja waga teraz będę się wazyc jak rosniemy :D

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oczywiście wspieram...Ale nie mogę już czytać ciągle tego samego (nie mam objawów,nie mam tego albo mam tamto)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

No przecież nikt nie zmusza Cie do czytania forum. Poza tym dzielą nas 4 tygodnie w terminach. Jedne pewne rzeczy juz przeszły, inne dopiero zaczynają mieć rożne dolegliwości. Trochę empatii...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@manka_tk nie chodzi o to żeby słodzić, tylko o to, by pohamować się czasem.... Zanim coś napiszesz musisz to wstukać, nie rozmawiamy ze sobą w cztery oczy, więc od pomysłu do wysłania postu jest sporo czasu.... :) Tak jak napisałam, w poprzednim wątku nie było ani jednej kłótni, ba... nie było nawet sprzeczki! :) Ale fakt.... jest nas tutaj strasznie dużo, w sumie to jestem w szoku, że aż tyle.... Różnie może być :)
 
eni_ no jezeli to prawda to owszem, dosc szybko. Na poprzednim watku jak bylam to dziewczyny jeszcze w polowie ciazy dolaczaly ;)
 
reklama
No przecież nikt nie zmusza Cie do czytania forum. Poza tym dzielą nas 4 tygodnie w terminach. Jedne pewne rzeczy juz przeszły, inne dopiero zaczynają mieć rożne dolegliwości. Trochę empatii...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry