reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
witam Panie, mam nadzieję, że mogę się do Was przyłączyć :)
kilka słów o mnie... aktualnie jestem w 5/6 tygodniu ciąży. Byłam już u lekarza i tydzień temu był już widoczny pęcherzyk. Cieszę się z tej wiadomości.
to moja druga ciąża.. pierwsza źle się skończyła, w 21/22 tc urodziłam i niestety synek nie przeżył i było to ok 3,5 miesiąca temu.. więc zrozumcie mnie, że mam duże obawy z związku z obecną ciążą. niby dorze się czuję, mam niewielkie mdłości i mam bóle podbrzusza, dlatego jak najwięcej leżę i się oszczędzam... gdybym zadawała w przyszłości jakieś głupie pytania to wybaczcie.
Witam... oj kochana ale przeszłaś.. teraz głowa do góry i zero złych myśli :) większość z nas jest po niemiłych doświadczeniach... musimy się jakoś wspierać :)
 
viki666 ogromna tragedia współczuję i ciesze się ze dołączasz do naszego grona. Witaj :)

marcia331 a ile mają lat twoje chłopcy?

Millo tule ciebie bardzo.

A ja miałam siedzieć cały tydzień jeszcze w domu z racji zapalenia oskrzeli ale moja szefową chce żebym przyszła w środę do pracy :// cholera ona nic nie rozumie! Inne dziewczyny mogły iść od razu na L4 ale nie ja [emoji35]
 
reklama
Wrocilam wlasnie od ginekologa.Potwierdzil ze jestem w trakcie poronienia.. powiedzial ze na tym etapie moge czekac i sprawdzac czy sie naturalnie oczyszcze albo isc do szpitala.Bede czekac a w piatek do ginekologa

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymaj sie kochana. Odpoczywaj jak najwiecej.

f2w3yx8dv4ippex6.png
 
Do góry