reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ech, pan doktor mi powiedział,żebym jechała sobie do lekarza w swoim mieście, bo on nie ma czasu... Na pierwszy rzut oka sprawił wrażenie takiego buraka, ciśnienie mi tylko podniósł i tyle z tego było. Wkurzył mnie strasznie, zadzwoniłam prywatnie do kogoś innego i już czekam pod gabinetem;)
 
reklama
justys0702 jesteśmy z toba !
Ja się swojej wizyty tez nie mogę doczekać będzie dobrze musi być.

wenus018 jedziemy na tym samym wózku. Ja teraz zjadłam śniadanie ale coś chyba nie chce zostać w środku tak czuję zobaczymy.

ania_g21 ja w pierwszej ciąży w ogóle nie martwiłam się wiedziałam że będzie dobrze. W drugiej czułam od początku że coś jest nie tak beta nie przyrastała prawidłowo a teraz martwię się chyba na zapas.
Sama jestem ciekawa co będzie w przyszły piątek.
 
Czarna się irytacją od Ciebie zaraziłam, i wszystko naokoło mnie irytuje :D
Zjadłam płatki na mleku - serdecznie tego żałuję ...ale tak mi się mleka chce ...
 
Hej dziewczyny,
Trochę się zmartwilam, bo odebrałam badania i mam za wysokie THS. W ciąży powinno być na poziomie 1 a ja mam prawie 3. Wcześniej lekarz mi mówił, że wysokie TSH w ciąży może prowadzić nawet do głuptsctwa u dziecka :(. Dziś zwiększam dawkę letrox 75 do 100 no i zobaczym.
 
reklama
jagus_87 jestem w domu. Pracuje teraz z domu wiec w sumie mam tylko kontakt z nią na gg.

Millo a ja zrobiłam pyszną jajecznice i wylądowała cała w wc :) kocham to ze.mam objawy :) jestem szlesliwa ze wymiotuje :D

poziomka jak badała tsh w grudniu miałam. 3.04 teraz biorę leki.
 
Do góry