reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
U mnie progres bo właśnie kupiłam czapkę :) nigdy nie nosiłam,swedzi mnie pod nią głowa,i wyglądam jak...No :) ale dziś rano jak wyszłam po 7mej z domu zawieźć młodego do przedszkola to była przesada,bo mróz mrozem Ale po co ten okropny wiatr...brrr
Ja w tym sezonie tez zainwestowalam w czapke. Wole teraz nie chorowac. Nie przejmuje sie jak wygladam. Wazne, ze jest mi cieplo[emoji4]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
oka - Też poroniłam, ale bóle na początku bez KRWAWIENIA są zupełnie normalne, dopiero jakby się krwawienie pojawiło, sama bym schizowała. Luzik Kochana. :)

Zooska - Tak w Anglii od 3 do 4 lat chodzi się na 2,5 za darmo, możesz na więcej, ale musisz płacić. :) Na szczęście mamy niedaleko i w domu jestem 1,5 do 2 godzin sama z Mają, zależy jak długo płacze, bardzo źle znosi przedszkole, a ja ryczę razem z nim, a teraz to ledwo powstrzymuje łzy. Zaczyna o 12.45 a kończy o 15.15
Biedny kaszle i ma katar ale musze go zaprowadzić bo tutaj tylko mega chore dzieci mogą nie chodzić do przedszkola i muszą mieć zaświadczenie od lekarza, a tutaj musi być ciężki stan żeby takie zaświadczenie dali. Jeśli nie chodziłby a nie daliby zaświadczenia, wylali by go i przyjęli inne dziecko.
Ja ogólnie nie jestem zwolennikiem przedszkoli, chyba że rodzice mają ciężką sytuacje, ale pracuje u nich i robię co mi każą. :)
 
oka - Też poroniłam, ale bóle na początku bez KRWAWIENIA są zupełnie normalne, dopiero jakby się krwawienie pojawiło, sama bym schizowała. Luzik Kochana. :)

Zooska - Tak w Anglii od 3 do 4 lat chodzi się na 2,5 za darmo, możesz na więcej, ale musisz płacić. :) Na szczęście mamy niedaleko i w domu jestem 1,5 do 2 godzin sama z Mają, zależy jak długo płacze, bardzo źle znosi przedszkole, a ja ryczę razem z nim, a teraz to ledwo powstrzymuje łzy. Zaczyna o 12.45 a kończy o 15.15
Biedny kaszle i ma katar ale musze go zaprowadzić bo tutaj tylko mega chore dzieci mogą nie chodzić do przedszkola i muszą mieć zaświadczenie od lekarza, a tutaj musi być ciężki stan żeby takie zaświadczenie dali. Jeśli nie chodziłby a nie daliby zaświadczenia, wylali by go i przyjęli inne dziecko.
Ja ogólnie nie jestem zwolennikiem przedszkoli, chyba że rodzice mają ciężką sytuacje, ale pracuje u nich i robię co mi każą. :)

Dzięki za otuchę, nic nie pamietam z poprzednich ciąż... czuje się jak pierworódka[emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zobaczcie jak ja wyglądam masakra
1484129138-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie masakra tylko super :)
a na jakie studia dziewczyny sie wybieracie?
Marzy mi się Neurologopedia na wydziale medycznym ...jednak tam trzeba być cały czas w szpitalu na praktykach - z ciążą odpada.
Terapia SI :) Jak już będę na L4 :p
 
reklama
Moze i ja pomysle o czyms dla siebie... Nie o studiach tylko jakims kursie... Jak juz minie zagrozenie to musze cos ze soba poczac bo to siedzenie w domu mnie dobija :(

W koncu znalazlam cos do picia czym moge sie napic :) domowy sok pomidorowy :) chyba potasu mam malo, bo wyloilam z pol litra na raz
 
Do góry