reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja musiałam juz od początku iść na L4 :/ mam prace na produkcji... noszę po 12 - 13 kg.. wiec dziękuję.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
No pewnie w takim wypadku to wogole nie ma innej opcji. Ja po prostu unikam pracy z ciężkim towarem. Także praca z klientami mi nie szkodzi chyba że trafiają się upierdliwe przypadki ;P

Napisane na Nexus 5X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam pracę biurową więc jak wszystko będzie dobrze i nie będą mnie wkurzać to jeszcze parę miesięcy chciałabym popracować, chociaż finansowo L4 się bardziej opłaca
 
Ja mam pracę biurową więc jak wszystko będzie dobrze i nie będą mnie wkurzać to jeszcze parę miesięcy chciałabym popracować, chociaż finansowo L4 się bardziej opłaca
Czemu l4 bardziej się opłaca?

eiktrjjge03lkilf.png
 
L4 jest 100% płatne i liczone jest ze średniej z ostatnich 12 miesięcy więc jak np. Ostatnio miałaś wyższe wypłaty to się opłaca, a jak masz stałą pensje to w sumie bez różnicy chyba że dojazdy autem Cię kosztują ;-)
 
A ja już jestem na zwolnieniu :) do jutra na zwykłym a później ciazowym :) moja psychika odpoczywa ...za każdym razem gdy szłam do pracy to był mega stres (taki tam mobbing) i tam za cholerę nikt nie pomoże :( taki system i hierarchii nie przeskoczysz :( nawet nie myślę o tym co się tam dzieję :D
 
To faktycznie dobrze, że poszłaś już na zwolnienie, bo stres jest najgorszy w ciąży.
Ja póki co zamierzam pracować i do końca I tyrymestru nic nie mówić. Rodzinie też powiemy dopiero w tym czasie, bo wiadomo różnie jeszcze może być.
 
Ja w aktualnej pracy mam marną podstawę (więcej dostaję do koperty), ale przez pierwsze 6-8 miesiecy w 2016 miałam fajne brutto

eiktrjjge03lkilf.png
 
reklama
Lola bierze się podstawy z ostatnich 12 m-cy przed pójściem na zwolnienie (np. idziesz od 4 marca to podstawy będą brać od 03/2016 do 02/2017 :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry