reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
O patrz a mi zabronił brac witamin tylko kwas foliowy dupka acard i nospe teraz
Może witaminy jakoś reagują z twoimi lekami. Z resztą lekarz a lekarz. Moja gin też nie zalecala brać witamin. A że w 12 tyg dostałam łupieżu różowego (taką czerwoną wysypkę) to dopiero wtedy witaminy dostałam, a i to co 2-3 dzień miałam pić
 
Matko ile wyscie naskrobaly przez te 2 h co spalam!!!!
Nessi super ze wszystko okej na wizycie:))
Karolcia ja bete na 1 badaniu w 10dpo czy 11.. mialam 47 takze Twoja jest piekna,nic tylko sie cieszyc:)


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :-) fajnie że póki co wszystko dobrze się układa każdej z nas oby tak dalej! Ja też nie mogę się doczekać wizyty, a to dopiero 9.01.
Odnośnie witamin to biorę ich pokaźną garść tj. selen, cynk, wit b6, b12, a+e, d, biotyne i oczywiście folik. Zapytam przy wizycie czy nie przeginam ;-)
 
Bez tytułu.jpg

Wedle norm wielkość pęcherzyka jest ok ...
Ale patrzyłam na usg z ostatniej ciąży to w tym samym tc czyli w 5t i1d, pęcherzyk miał 7,5 mm, i był pęcherzyk żółtkowy ...
Wiem, że ciąża ciąży nie równa, - ale te 2 tygodnie będą mi się szalenie wlec :)
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    45 KB · Wyświetleń: 3 188
Zobacz załącznik 789999
Wedle norm wielkość pęcherzyka jest ok ...
Ale patrzyłam na usg z ostatniej ciąży to w tym samym tc czyli w 5t i1d, pęcherzyk miał 7,5 mm, i był pęcherzyk żółtkowy ...
Wiem, że ciąża ciąży nie równa, - ale te 2 tygodnie będą mi się szalenie wlec :)
Oj tam oj tam, w wielkości pęcherzyka jest ledwie 2 dni;) owy była później i różnica wyjaśniona, spokojnie;)
 
A jakie witaminy bierzecie? Mi z poprzedniej ciąży został symnatal i phatmation matruelle, ale gin poleca pregna plus, więc pewnie kupię jak to skończę :)
 
reklama
U mnie powiedział ze żadnych witamin :/
Kurde dzisiaj kiepsko się czuje :( cały czas bym spala, głowa boli :( teściowa pieczarki na patelni smażyła i jak tylko poczułam to aż mi nie dobrze... :(
Umieram :(

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry