reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dzien dobry ja tez juz nie spie ale dzis mialam.grobowy sen ;))

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
I u mnie ze spaniem gleba ... obudziłam się do wc o 2 w nocy wyspana i potem już walka ze sobą do rana...
Ja od wczoraj mam apetyt na słodkie,- pierwszy raz w tej ciąży ...zeżarłam chyba z 6 snickersów :o
 
reklama
Czesc dziewczyng, ja dzis mam kolejny zly dzień, jeśli chodzi o dolegliwości. Zauważyłam ze co 2 lub 3 dni mam taki zjazd totalny, gdzie wisze nad toaleta, boli mnie glowa i jestem slaba. Zasranawiam się, czy to nie wina tego, ze jak tylko lepiej sie poczuje, od razu robie 100 rzeczt, sprzatam biegam. Np silikonowalam sibir kabine prysznicowa albo szorowalam fugi. Wczoraj jeszcze ze znajomymi bylismy w knajpie. Dramat, wszystko mi smierdzialo, nic nie moglam sie napic nawet.

A jak Wy sie czujecie?

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry