reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny dalej jestem w szpitalu nie wiem czy pisac Wam moje zale czy moze Was nie obarczac zebyscie u siebie same nie martwily


Jak pisze zawile to przepraszam

Ja kochana czekam na wieści od Ciebie, bardzo liczę na szczęśliwy finał [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Nawet na pw pisz [emoji5][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]


f2w3rjjgpsehityp.png
 
reklama
Mnie jest prawie cały czas niedobrze i non stop czuję głod, a ulgę przynosi tylko zdjedzenie czegoś. staram się, żeby nie było to coś dużego np. banan, jabłko, chrupki kukurydziane ... cokolwiek byle wpadło do żółądka :) Na sam widok wody i herbaty mam już dosyć. Płyny przyjmuję zdecydowanie trudniej.
ja też tak mam cały czas mdłości i ciagle głodna więc musze coś zjeść bo jak nie jest jeszcze gorzej. Napój to przyjmuję tylko wodę mineralną gazowaną z sokiem malinowym którego ponoć nie można pić w ciąży :/ dzisiaj pije kawe pierwszy raz do 2 tyg. nawet wchodzi
 
Narazie pozytywnych wiadomosci brak. Badala mnie inna lekarka (wrrr) ona stwierdzila ze nic jej tam nie pulsuje ze zarodek zle sie rozwija. Co gorsza beta spadla ale nieznacznie przez to jestem zla bo robili mi ja po 24h zamiast po 48h. Ona upiera sie na czyszczenie w pon.

Ja jej powiedzialam ze jesli beta urosnie choc minimalnie to nie dam sie czyscic tylko poczekam jeszcze z tydz chocby w domu i skonsultuje to jeszcze gdzies


Co o tym sadzicie. Ja zaczynam sie zalamywac. Moj chce mnie w razie czego do psychologa poslac. Nie ogarniam tego
 
Dorcia pacjentka co 5 minut I tak samo ma na nfz i tak samo prywatnie też co 5 minut, a wiadomo że nikt 5 minut nie siedzi chory system

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anna glowa do gory [emoji4]trzymam kciuki i wierze,ze bedzie dobrze
Nie wiem po co lekarze chca ten przysrost,tym bardziej ,ze we wtorek ma ci usg robic
Ehhh szkoda gadac
No ale kazdy lekarz ma inne podejscie
Tak jak kazda z nas[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry