reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hej dziewczyny ja mam troche mdlosci mniejsze cale szczescie bo rady juz niedawalam ;)narazie mam.kilo na minusie

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Dojechałam a jeszcze wcześniej młodszego do przedszkola odstawiłam. Nie było na szczęście tak źle. Potem zjadłam śniadanko z koleżankami z pracy i wróciłam do domu. Miałam dom ogarnąć przed przyjazdem mamy, ale zamiast tego siedzę przed laptopem. Dobra trzeba się ruszyć!!
 
Dziewczyny u mnie w porzadku:) serduszko ladnie bije:) ciaza juz nie jest mlodsza.. Wyrownalo sie z terminem.. Roznica 2 dni:) mam skierowanie na prenatalne te pierwsze.. Z corka nie bylam na tych pierwszych. Myslicie ze na pierwszych prenatalnych to juz widac plec?

Pani doktor szukala drugiego dzidziusia. Mi tez sie wydawalo tak jakby ze tam sa dwa ale to pewnie tylko mi sie wydawalo. Poki co serduszko widzialam jedno:) chyba ze sie tak skryly jedno obok drugiego.. Za 3 tyg na kolejnym usg bedzie wiadomo co i jak..;)
Super wiadomosci :) A ile Ty masz tygodni teraz jak juz sie wyrownalo?

A ile już jesteście z wagą na plusie?:p

3jgxe6hh2nx9wmt2.png
2 na minusie :p
Paradoksalnie wrocilam do wagi sprzed pierwszej ciazy :-D
W dwoch pierwszych ciazach powoli przybierala od poczatku, a gdzies tam w polowie nagle cos sie dzialo i waga skakala o kilka kilo w 2-3 dni :/ masakra, normalnie czulam jak cala puchlam, ale to oczywiscie woda mi sie zbierala. Potem jakos 2-3 miesiace po porodzie nagle wszystko znikalo i bum, 5 kg w dol :confused: w ogole nie bylam w stanie tego kontrolowac. Ciala na plus mialam ze 4kg za kazdym razem, a cala reszta to byla zmagazynowana woda... (dodam, ze zawsze wszystkie wyniki mialam super dobre)

marta, oka! Hurra! :D Jak fajnie sie czyta takie relacje z wizyt!

Wieże mnie też było ale w poniedziałek teraz już wiedziałam z czym idę. Dam sobie radę musze zacząć się leczyć na Cushing'a
Trzymaj sie Slonce!
Mam nadzieje, ze szybko pozbedziesz sie chorobska :*

Yh, ja w pn ide troche krwi upuscic i jestem przerazona jazda autem na czczo z rana :baffled:
Sa lepsze i gorsze dni, ale ostatnio juz nawet zebow normalnie umyc nie moge, bo co chwile odruch wymiotny :( Rano chodze blado zielona dopoki czegos nie przegryze... cos czuje, ze bedzie dramat
 
Ja biorę nospe rano i wieczorem i jakoś funkcjonuje dzięki niej. Dziewczyny czy te bóle podbrzusza później mijają czy one są już do końca?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam wizyte dziś na 14.10mam nadzieję że mi lekarz wyjaśni czemu az tak źle się czuje Tata mnie przywiózł do siebie do domu I leżę tu plackiem, wizyte mam pod ich mieszkaniem normalnie gdyby nie oni to nie wiem jak by wszystko funkcjonowalo, woza i odbieraja mi dzieci. obiad gotuja, a maja juz po 67 lat masakra tak sobie już myślę że może ta luteina mi szkodzi hm bo ja rozumiem że można się źle czuć W ciąży albo przy infekcji ale kurde nie az tak, naprawdę jestem tym moim rodzicom wdzięczna że tak wszystko ogarniaja, a mówili pierwotnie jak planowałam ciążę że nie będą pomagac, bo sa juz na to za starzy, jeszcze mają drugiego wnuka W szpitalu I tam też biegaja

Nimiti :(( czyli miałaś puste jajo płodowe
?

Nevka o kurcze kontroluj ten bol










Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też myślałam,że boli podbrzusze,spojenie lecz to była infekcja ...miałam liczne bakterie,dostałam antybiotyk i codziennie lykam urinal i jest git :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry