reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Bo to juz bd przez brzuch?

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
Chyba dalej dowcipne.
 
reklama
Agunia raczej nie, chociaż co lekarz to inna praktyka

Becia a pięciolatek to już powinien to umieć?

Tak mi nagadała dzisiaj nauczycielka w przedszkolu. Czytałam trochę w necie i rożne są opinie. Niektórzy logopedzi piszą nawet ze nie powinno się głoskować. Chyba jutro pogadam z drugą nauczycielką.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
jagus_87 no jak zrobię krzywa to wyniki będę miała ok 15 więc dam Ci znać... a Ty jakieś jaki miałaś cukier ?? i również idź daj znać co ginekolog Ci powiedział [emoji5][emoji9]
 
Dorcia nie w każdym laboratorium pozwalają wypić z cytryną;)
No właśnie, mnie nie pozwolili. Wypiłam to, niby spoko... a po 30 minutach zrobiło mi się tak słabo, że prawie tam zemdlałam. Dobrze, że mąż był ze mną.... A wiesz może od czego zależy czy można cytrynkę czy nie?

Ja w poprzedniej ciąży w pierwszym trymestrze miałam cukier na granicy, koleżanka ostatnio podobnie i później obu nam on spadł. Coś chyba w tym pierwszym trymestrze się dzieje....
 
Nimiti,Kola i Wonderful bardzo mi przykro

Dziewczyny czytam ale mało pisze bo jakoś boje się cieszyć dopoki nie widziałam serduszka,a wizytę mam na 3.02 bo poprzednia była za wcześnie i usłyszałam ze moze być z tego ciaza .
Nevka trzymaj się dzielnie i myśl pozytywnie

Nessi szkoda ze wcześniej sie nie spotkalyśmy bo miałam problemy z wymowa z młodszym synem i 3 lata wizyt u logopedy w końcu zmęczenie matrialu ale cwiczylismy i mówi wszystkie gloski jak trzeba ale podobno źle trzyma jezyk

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Becia ja mam córkę czteroletnią i moja w ogóle tego nie kuma, i pewnie za rok nadal będzie ciężko, zresztą ja jej za dużo nie uczę, bo tak nam do głowy na zebraniu mówiła wychowawczyni, ćwiczymy nadgarstek, by przygotować do pisania, tz plastelina nożyczki, ślaczki i takie tam, myślałam, że słabo mówi ale niby mam się nie martwić

Nessi jesteś logopedą?

Agunia rozwaloną, hehe, aż oplułam telefon
 
Do góry