reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nic mnie nie boli papier przy wycieraniu czysty, na aplikatorze od lutki maleńka różowo pomaranczowa kropka, myślicie ze mogłam gdzieś urazić delikatnie szyjkę przy alikacji?
 
Ja w pon do lekarza i zobaczymy co wyjdzie... Na razie nie chce się stresować... W tym tyg nie miałam jak zrobić bety, bo miałam na 5 do pracy...

eiktrjjge03lkilf.png

Pojde w poniedzialek prywatnie.Dziekuje ze jestescie!!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam mocno kciuki! Niech wszystko będzie dobrze.
a są tu jakieś alergiczki? jak u was np.z lekami co zażywałyście przed ciążą a teraz? co na przeziębienie np?
Brałam i biorę Zyx. Tylko teraz przez tydzień czasu miałam brać co drugi dzień, tydzień bez leku o ile dam radę i na kontrolę. W zamian dostałam aerozol Cromohexal.
Od razu baz badania wzięli mnie na patologie ciąży może ze względu na porę.. Jeszcze nikt mnie nie badał bo lekarz operuje... Mam nadzieję że jutro zrobią badania i wyjdę...

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze! Dziś napewno Cię zbadają

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Kochane jest sprawa. Nasz administrator prosi byśmy ze swojego grona wybrały dwóch moderatorów Naszego wątku. Jakieś propozycje, chętni ?:)
Kogoś, kto będzie komunikatywny, pomocny, i ma czas by pilnować porządku w Naszym temacie.
 
reklama
Do góry