reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Chaotycznie? Pytam bo narazie ginekolog nie zlecił mi badań morfologii i całej listy na pierwszy trymestr. Zdziwiona jestem pierwsza ciąża, następna wizyta za kilka dni. Zapytana o witaminy, odpowiedział po co, dobrze sobie organizm radzi. Bliźniaki miałam teraz, ale jeden się już zmarnował, nie przyjął. Drugi żyje, ma się dobrze i bije serduszko. Wszystko zdaje się okay. Ciąże bliźniacze teraz w wielu przypadkach tak maja. Jeden się maluch przyjmie, drugi nie:/
Jeden się już zmarnował....
Nawet nie skomentuje.
Piszesz strasznie chaotycznie, nie wiem o co Ci chodzi. Weszłaś, nie przedstawilas sie i walnelas jakiś dziwny post na dzień dobry.
 
reklama
Czasem tak jest, ze silniejszy wchlania słabszego... Najważniejsze ze jedne dziecię jest.. Co do witamin większość ginow na poczatku nie daje.. Ja biorę kwas foliowy, acard dupka i nospe .. A i juz prawie drugi tydzien leze w wyrku...

Sama nie wiem jak z tą no spa. Mi lekarz nie zalecił, a odradził. Podobno mięśnie gładkie jak i macicy zarazem rozkurcza. I sama nie wiem czy nie siegnąć, boli choć nierównomiernie, a od tego jakby bólu podobnego do bólu @ aż mnie mdli.. Acard od paru dni, ale podobno chyba od czwartku jak go zrozumiałam odstawię. Który tydzień ciąży u Ciebie? Też masz zakaz czynności robótek domowych i jedynie wyrko?
 
Jeden się już zmarnował....
Nawet nie skomentuje.
Piszesz strasznie chaotycznie, nie wiem o co Ci chodzi. Weszłaś, nie przedstawilas sie i walnelas jakiś dziwny post na dzień dobry.

Co z wami laski? Jestem w szoku dalej, łzy mi ciekły, ale skoro "drugi się zmarnował, wchłonął" tak powiedział specjalista ginekologii, sama nie wiem jak to fachowo się nazywa. Mam nadzieję, że jutro poczuję się lepiej...
 
reklama
Myślę,że lekarz trochę dziwny..
Badania powinien zlecić (może zrobić to przy następnej wizycie) poza tym każda z nas bierze kwas,ja np.magnez,i luteine 3razy na dobę,przykro mi z powodu jednego dzieciątka :( lez spokojnie skoro są takie zalecenia i nie stresuj się niepotrzebnie :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry