reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Millo, Lola jestem pewna że zobaczycie w poniedzialek swoje małe dzieciaki!
Nie ma co się na razie stresować bo nic złego się nie dzieje. Każda ciąża jest inna i nie ma co się porownywac. U jednych w 5 tygodniu widać zarodek u drugich w 6 a u trzecich w 7 i tez jest dobrze:*

Naticzek trzymam kciuki:*
Darmowe usg zawsze się przyda!:)
Napewno wszystko będzie dobrze:)
 
reklama
U mnie też druga ciąża, dobrze że zachowałam kurtkę, która kupiłam po pierwszym porodzie bo się nie zapnę w obecnej ;-) WP_20170112_12_43_55_Selfie.jpg
 

Załączniki

  • WP_20170112_12_43_55_Selfie.jpg
    WP_20170112_12_43_55_Selfie.jpg
    821,5 KB · Wyświetleń: 90
Ja przybita muszę to przegryźć i zaakceptować. Podobno teraz tak jest...Brzuch szybko rośnie, piękny biust, usg pokazuje bliźniaki, ale po chwili jeden już nie walczy. A teraz wszystko co najlepsze dla tego maleństwa, któremu zaczęło dopiero co bić serduszko!
 
Ogólnie jestem szczupłą osobą zawsze z wagą 55kilo przy 168cm. Ale teraz już czuje,że urosne jak z Olkiem do 30kg na plusie :( tylko,że szybko wróciłam do formy,zero rozstępa :) acha i ani nie nacinali ani nie peklam także nie było szycia :) ale teraz boję się porodu,bólu,szycia ...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry