reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Ja odpadam. O 12.30 urodzilam :) 3545, 56 cm. A zapowiadali klopsa 4300 jeszcze dwie godziny przed porodem. 12 godzin od odejscia wod, 4 parte ktore przy skurczach przed byly mega przyjemnoscia. W sumie parte mialam jak rozwarcie bylo na 4 palce, ale nie pozwalali przec i to chyba bylo najgorsze. Jas sie nacycusial i zasnal. Ja jestem na nogach od wczoraj od osmej rano, ale jakos nie mam ochoty spac....
 

Załączniki

  • 1443186547885.jpg
    1443186547885.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Ananka i masz po pucharze;) Gratuluję serdecznie. Tylko zdjęcia nie mogę zobaczyć.

U mnie po wizycie bez zmian nic się nie rusza,tak się boję o ten moj Skarb i chciałabym go mieć już przy sobie,że aż się zryczalam eh.....
 
Witajcie wszystkie mamy rozpakowane i nie, Nie pisałam długo, bo i po CC się źle czułam i Tosia mało śpi. Mam pytanie do wszystkich mam cukrzycowych - jak tam wasze wyniki? Bo u mnie fatalne, gorsze niz przed porodem i nie wiem co mam robic, bo karmie a tu wciaz na diecie musze byc, paski mi sie skonczyly, bez recepty nie chce kupowac, nikt tak naprawde nie jest w stanie mi nic powiedziec oprócz - "za 6 tygodni test obciazenia glukoza". Ale co przez te 6 tygodni, bo po byle czym am 155 a po czyms mniej dozwolonym 180 i powyzej 200. Nie wiem czy tak powinno byc, czy mam się kłuć, czy mam przestrzegać jeszcze restrykcyjnej diety (ale karmie piersia wiec tez slabo bo ciemny chleb itd). Czy Wam cos powiedzieli konkretnego jak sie macie teraz zachowywać?
 
Mi diabetolozka kazala odstawic diete. mam jesc wszystko, no i cukrow nie mierze. Boje sie... bo ze jak prosie.. wieczorami jak smieciara przy lodowce.
 
No to jesteśmy cztery nierozpakowane, czyli jedna która się pierwsza rozpakuje pozostaje poza podium a reszta ma po pucharku za cierpliwość heh
 
Witajcie wszystkie mamy rozpakowane i nie, Nie pisałam długo, bo i po CC się źle czułam i Tosia mało śpi. Mam pytanie do wszystkich mam cukrzycowych - jak tam wasze wyniki? Bo u mnie fatalne, gorsze niz przed porodem i nie wiem co mam robic, bo karmie a tu wciaz na diecie musze byc, paski mi sie skonczyly, bez recepty nie chce kupowac, nikt tak naprawde nie jest w stanie mi nic powiedziec oprócz - "za 6 tygodni test obciazenia glukoza". Ale co przez te 6 tygodni, bo po byle czym am 155 a po czyms mniej dozwolonym 180 i powyzej 200. Nie wiem czy tak powinno byc, czy mam się kłuć, czy mam przestrzegać jeszcze restrykcyjnej diety (ale karmie piersia wiec tez slabo bo ciemny chleb itd). Czy Wam cos powiedzieli konkretnego jak sie macie teraz zachowywać?

Mamuśka mi też kazali odstawić dietę. Pierwsze dni mierzylam sobie sporadycznie cukry to była masakra, ponad 200. Dziś w 6 dni po porodzie jest juz lepiej, jem normalnie a cukry w granicach normy. Tylko nie wiem jak powinnam sprawdzać, bo coś słyszałam że teraz 2 godziny po posiłku, a ja wciąż mierze po godzinie.
 
Mamuska ja pisałam do mojej diabetolog i mi kazała mierzyć raz dziennie na czzo lub 2 godz po posiłku. Na cczo mam dużo ponad 90, a w ciąży miałam zawsze dobre Po posiłku mierzyłam raz, powiem Wam, że zapominam, raz nie miałam czym się kłuć, a był weekend, mały miał straszne kolki, więc tym się zajmowałam. Diety też kazała już nie trzymać, ale jakoś tak mi weszła w krew, że jem póki co to samo tylko nie tak regularnie. Między 6 tygodniem a 12 kazała zrobić krzywą cukrową i się u niej pokazać z wynikiem. Mały mnie tak pochłania, bo nie śpi w nocy tylko w dzień, a w nocy karmienie co godzinę lub dwie. Nie wiem, co Ci poradzić z tymi cukrami, może jakaś wcześniejsza konsultacja?
Pozdrawiam wszystkie mamuśki w dwupaku i rozpakowane;-)
 
reklama
Do góry