reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Nikola gratulacje

Kaha gratki jeszcze raz, moja też urodzona równo w terminie

Ananka trzymam kciuki za rozkręcenie akcji, obyś już tuliła swojego synusia :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
O Matko Kaha ale super równo w termin GRATULUJĘ :)

Ja już nie wiem komu nie gratulowalam jeszcze. Więc lepiej dwa razy niż wcale GRATULUJĘ,!!

Ananka masz moje kciuki.

Natalia najlepszego,

Motylek moja Córka piła ekspresowo 5 min z jednej z drugiej ciumkala tylko,ale też bardzo krótko. Potrafiła spać 4-5godz. Nie budziłam na karmienia bo super przybierala Położna się śmiała że mam śmietanę nie mleko.

Ewa pewnie rodzi,albo już tulic,

U mnie cisza,mam teraz usg co 2 dni jutro wizyta i zobaczymy co tam z szyjka.
 
Ananka dzieki za informacje dla dziewczyn. Odniose sie do was wszystkich jak ogarne natlok.wiadomosci:-)
O 4 bylismy na porodowce,skurcze co 6 minut byly... ale slabe. Dostalam antybiotyk na.gbs,oksy o 9.50 skurcze byly, ale maly nie schodzil glowka w dol..rozwarcie 7cm. Okazalo sie kreoslup jakos zakrzywiony ze przy macicy blokowal glowke maluszka o 14 podjeli decyzje o cc. 14-45 Jas prxyszedl na swiat z waga 3520 i na 56 dlugi.
nigdy nie urodze sn najgorsze ze takie rzeczy nie widac na usg dopiero jak mnie otworzyli.
troche rana boli. Rano maja mnie stawiac na.nogi. jas byl ze mna dwie h. Jest cudowny:-)
 
hej.

Natalia wszystkiego najlepszego :) Jstem od ciebie strasza o kilka dni :) Ja 30-ste ur. mialam 18-go.

Nikola gratulacje :)

U nas lajtowo... Blanka zaczyna noce przesypiac. dziś nawet nie pisnela... a wczoraj obudzila sie tylko temu ze kupke zrobila i ją musialam przebrac. Jak to tak ma wyglądac... to ja moge male dzieci miec non stop :) Juz zapomnialam co to znaczy wstac wyspaną. Calą ciąze jak nie wmioty, to siku, to niewygodnie, to bezsennosc itd.. Teraz mi corka chyba chce wynagrodzić to wszystko :)
 
Motylek dobrze ze sie obeszlo bez czyszczenia!!

1985NATALIA na pewno sie rozkreci u ciebie:-):-) wszystkiego co najleosze:-)

Nikola gratuluje!!!


Ewka doris jak u was?
 
Ewa ja się zgadzam na rodzenie dzis. Możemy lecieć,ale u mnie cisza,a nerwy już mam bo Kai od nocy mało się rusza,o 14 wizyta.

Kaha tak jak wyżej-nic. A jak Ty się czujesz?postawili Cie juz na nogi i jak Jaś?

Ja od jakiegoś tyg mam chronicznego kaca aż mnie na wymioty bierze, no i czasami tak jakby tracę czucie w udzie lewym ,aż muszę stanąć jak idę żeby się nie przewrócić,dziwne to takie,ale z porodem chyba niewiele ma wspólnego. Miłego dnia.
 
reklama
Do góry