reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Wiola83 - no właśnie dziś Drakule oglądałam i pojawiła się tam postać o imieniu Nina i mnie olśniło. Bardzo fajne jest to imię takie ma coś w sobie a nie jest oklepane.
 
Dobre olśnienie :) pewnie przy następnej wizycie poznam płeć, łatwiej będzie podjąć decyzję, połowa imion do odrzucenia :)

Moja koleżanka z pracy dowiedziała się już w 10tygodniu, inna z kolei na badaniach prenatalnych. Mój lekarz na prenatalnych powiedział że nie chce mówić bo narazie narządy mogą wyglądać mylaco, no a potem nie chce się z czegoś wycofywac. Rozumiem go:) zresztą ja byłam tak zestresowana samych badaniem, ze względu na te moje problemy z tarczyca że wcale lekarza nie "cisnełam" tylko odetchnelam z ulga...
:)
 
Bo najważniejsze jest, żeby dzidziuś był zdrowy, a płeć to już inna sprawa. Z resztą, mamy tylko dwie do wyboru :-D
Gratuluję udanych wizyt! Ja kolejną mam dopiero 14 kwietnia. Ale czas tak leci, że zanim się obejrzę, to już będzie ten 14. Wczoraj miałam fatalny dzień, tak totalnie mi się nic nie chciało. Zmusiłam się do zrobienia obiadu, żeby mały miał co zjeść, a poza tym nie zrobiłam nic. Nie pamiętam kiedy tak miałam. Za to dzisiaj od rana wulkan energii :-) mam nadzieję, że ją dobrze wykorzystam. Miłego dnia!
 
ale jestem zmęczona.. poszłam spać po 22 wstałam o 8 ale jakoś nie potrafię usiedzieć.
wyjeżdzamy na weekend więc muszę się spakować i ogarnąć mieszkanie ale kompletnie mi się nie chce za to zabierać.
ciuszki maluszka wrzucę na szafę bo innego miejsca na razie nie mam..
 
Klaudixxon gratuluję udanej wizyty!

Hej dziewczyny, podczytuje Was caly czas ale czasu wciaz brakuje. Gratuluje udanych wizyt. U mnie tez ok, w poniedzialek mialam prenatalne i bedzie prawdopodobnie chlopczyk

super, ogromniaste gratulacje!

Gosiamat ja mam 87 i wcale się wagą nie przejmuję:-)

ufff dało mi to zwolnienie w kość, powoli próbuję wracać do żywych, ale ciężko, dziś zawiozłam młodszego do przedszkola, pojechałam ze starszym na rehabilitację, małe zakupy i odstawiłam go do szkoły, wszystko oczywiście autem, a zmęczyłam się jakbym cały dzień nie wiem jak ciężko pracowała... oj przyrosła doopka do kanapy...
co do terminu to ja wybieram 16.09, będzie miała moja mamuśka prezent na urodziny:-)
 
Gratuluję wam udanych wizyt i poznania płci :-)
Powiedzcie mi kochane jak tutaj wrzucić zdjęcie?
A może są jakieś chętne do założenia odpowiedniej dla nas grupy na fb? Tam jakoś tak łatwiej się zalogować, przeważnie z tel i coś napisać.
Moje dziecię starsze śpi już 2 godz i dzisiaj mam chwilę wejść na forum bo tak to lipa :-(
 
reklama
ja tez jakos ostatnio zle sypiam. jak wczesniej mogłabym spac dniami i nocami tak teraz jest wrecz przeciwnie.

a pozniej chodze jak zombi przez caly dzien
 
Do góry