reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Hej,ja plec poznalam tez na polowkowym,wczesniej nie chcieli nic mowic. Dziewczyny bardzo lubie spodnice z dzinsu i wczoraj kupilam sobie ciazowa bo w zwykla juz nie wchodze ooo.. i juz w pracy wszyscy zauwazyli ze jestem w ciazy taki mam brzuszek:-) mam straszne parcie na batona pawelka,ale on zawiera alkohol,myslicie ze mozna zjesc???? a tak wogole to nie moge sie doczekac wrzesnia w snach juz rodze i karmie piersia:-) musze jednak przyznac ze porodu sie boje bo pierwszy byl ciezki. Aha a Dzidzius w brzuszku co rano dostaje buziaka od Siostrzyczki:-):-)slodkie to...
 
reklama
kołtunek super.. synek :D mi się dzisiaj sniło że na usg wyszedł chłopiec a ja jakoś czuje dziewczynkę..
a na prenatalne dopiero się w poniedziałek będę umawiać..
 
Dawno mnie nie było ale zaraz postaram się chociaż trochę nadrobić. Młody daje popalić, jak pójdzie spać to już jestem padnięta i usypiam zaraz po nim...W ogóle czuję się bardzo zmęczona :-(
W czwartek byłam u gina, dzidzia tydzień młodsza niż wynika z terminu miesiączki, serducho bije, wszystko wygląda prawidłowo aby ten krwiak, choć tak na prawdę nie wiadomo czy to krwiak, czy torbiel, czy po poprzednim cc jakiś ślad mnie martwi, no ale gin twierdzi, że to nie ma wpływu na ciążę i skoro nie ma plamień to niema co się przejmować.
 
Witajcie:-) mało się odzywam bo wymiotuje i to mnie tak osłabia,że nie mam siły pisać.
Ja chyba też chcę znać płeć ale teraz to za wcześnie chyba jeszcze żeby być pewnym do końca. Czuje, że będzie chłopczyk. Najważniejsze żeby było zdrowe, tylko na tym mi zależy.
Wyglądam fatalnie, mam wypryski na twarzy,szyi,plecach no jakaś masakra bo generalnie to nie mam problemów z trądzikiem. W środę 24.02 mam usg genetyczne ale wierzę, że będzie dobrze.
 
Olasec na pewno będzie dobrze. Ja wizytuję w poniedziałek a czwartek mam prenatalne, ostatnia wizyta ponad 3 tygodnie temu więc mam stresa też
 
reklama
Do góry