reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Hej Mamusie - dłuuuugo już tu nie zaglądałam i widzę że dyskusja się rozwija - ciężko nadrobić wasze "wypociny" ;) i podziwiam te które nie śpią po 22 bo ja czasami nie mogę wytrzymać do godz. 20 ;)
Słuchajcie zastanawia mnie jedna kwestia - i tu pytanie do tych które już są mamusiami - w którym tygodniu ciąży poznałyście płeć dziecka?
ja idę 10 marca na usg prenatalne - będzie to niby 13-14 tydzień.... i pewnie zaraz po pytaniu czy dzidziuś zdrowy o płeć jego...
 
MałaMi niektórzy lekarze już w 13, 14 tc potrafią rozpoznać płeć, chociaż na tym etapie mogą się zdarzać jeszcze pomyłki. Ja w pierwszej ciązy płeć poznałam w 16 tygodniu. Wszystko zależy od sprzętu, lekarza, mojej koleżance w 13 tygodniu powiedział lekarz że chłopiec a potem za 4 tygodnie jednak się okazało że dziewczynka
 
U mnie aktualizacja terminu i mam na 30 września :) Kurde a wcześniej był październik więc jestem i tam w grupie i tu;P
 
MalaMi- na tak wczesnym etapie można się spokojnie pomylić co do płci, więc ja bym nawet nie pytała. Ja poznałam dopiero w 7 miesiącu, bo mały się chował i długo był ułożony główką do góry. Z reguły koło 20 tygodnia, na połówkowym większość się dowiaduje
 
Witajcie!Czytam Was od poczatku ale nie chciałam sie wcześniej zapisywac bo miałam mega problemy i dalej nie wiem jak bedzie.Od początku ciąży coś.Jak poszłam na pierwsza wizyte to sie okazało ze mam mega krwiaka i nie wiadomo czy ciąża sie rozwinie.Po dwóch tyg leżenia w domu prawie ze plackiem światełko w tunelu krwiak się zmniejszył i widać było bijące serduszko.Cały czas biore nospe forte i luteine.Z niecierpliwością czekam na wizyte wtorkową.
 
reklama
ja już po genetycznym, wszystko ok ;) widziałam siusiaka ;) więc synek będzie miał brata
pozdrawiam

w poprzedniej ciąży jak i teraz poznałam płeć na genetycznym
 
Do góry