reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Ursa, a co było przyczyną strat Twoich Aniołków, jeśli wolno spytać...
Ja tak jak i Ty wierzę, że nam się wszystkim tu uda. :)
 
Oczywiście- ja też sprawdzam piersi, i co chwilę sprawdzam, czy nie plamię. Poza tym ciągle płaczę i się martwię. A potem łapię optymizm, że będzie dobrze. Potem znowu płaczę i tak w kółko. Normalnie jakaś dwubiegunówka.;)
 
Cześć dziewczyny :) Chwilę mnie nie było ale to przez to że pracuje i nie mam siły już na nic więcej... dziś jest drugi dzień pracy 12h masakra... plecy bolą, głowa boli, humoru brak apetytu też :/ i do tego te mdłości całymi dniami bleee :(

Ja też mam schizy :p jak chodzę do łazienki to za każdym razem sprawdzam czy oby nigdzie nie ma żadnej plami ani nic, no piersi to nawet nie muszę sprawdzać bo je czuję cały czas :)

Trzymam za Was kciuki, wszystko będzie dobrze :)

Uciekam wkońcu do domku po tylu godzinach, miłego wieczorku buziakiii :*
 
Hej dziewczyny :)

gosiunia1993 widzę że i Ty z Kielc :) kto jest Twoim lekarzem prowadzącym?
ursa89 - trzymam kciuki żeby tym razem było wszystko w jak najlepszym porządku
Anula09 spokój - spokój jest najważniejszy - ja tez schizuje co chwile biegam do łazienki i sprawdzam czy jest ok - i co zobaczyłam znowu małą kropke krwi - prawie niewidoczną - ale się nawet tym nie przejęłam - ufam ze jest ok - szczególnie przez te cholerne mdłości

a właśnie dziewczyny u mnie już ponad 8 tydzień a spodnie ledwo dopinam - dużo nie jem bo mnie odrzuca.... i co teraz? no skubany już się zaokrągla -któraś tak ma/miała? HELP!
 
Zaraz mi pęknie serce;(
Moje dziecko podobno nie żyje już 2 tygodnie..

Jutro mam zabieg.juz po wszustkim;(((
obyście wszystkie urodzilý zdrowe dzieci.tego wam życzę
 
reklama
Do góry