reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

hej, ja mieszkam w Irlandii, tutaj nie robią bety. Chociaż słyszałam, że można znaleść laboratoria gdzie robią, ale na pewno nie dzisiaj. Zastanawiający jest ten okres, bo mam wrażenie, że dziś jest go mniej niż wczoraj. (Zaczęłam nawet myśleć czy to nie jest plamienie implantacyjne) Poczekam do jutra jak to wygląda. A niżej dodaje zdjęcie testów.
ja na zdjęciach widzę kreski i są takie nawet konkret a nie tylko „cienie”. Szkoda, że jest taki problem z tymi badaniami krwi, bo jedna warto byłoby sprawdzić te poziomy
 
reklama
hej, ja mieszkam w Irlandii, tutaj nie robią bety. Chociaż słyszałam, że można znaleść laboratoria gdzie robią, ale na pewno nie dzisiaj. Zastanawiający jest ten okres, bo mam wrażenie, że dziś jest go mniej niż wczoraj. (Zaczęłam nawet myśleć czy to nie jest plamienie implantacyjne) Poczekam do jutra jak to wygląda. A niżej dodaje zdjęcie testów.
no właśnie coś widać 🤔 a dziś robiłaś test?
 
hej, ja mieszkam w Irlandii, tutaj nie robią bety. Chociaż słyszałam, że można znaleść laboratoria gdzie robią, ale na pewno nie dzisiaj. Zastanawiający jest ten okres, bo mam wrażenie, że dziś jest go mniej niż wczoraj. (Zaczęłam nawet myśleć czy to nie jest plamienie implantacyjne) Poczekam do jutra jak to wygląda. A niżej dodaje zdjęcie testów.
Testy wyglądają na pozytywne. Szczególnie ten ostatni. Skoro wychodziły już 2 dni temu, to raczej nie jest to plamienie implantacyjne, beta wydziela się po 2 dniach od zagnieżdżenia. Ja też mieszkam za granicą w UK, więc wiem jak to wygląda niestety 😒 tutaj mam 1 laboratorium prywatne czynne w niedzielę, poszukaj czy u Ciebie też takie jest. Może masz jakąś polską klinikę, do której możesz się wybrać w okolicy jak nie dziś, to chociaż jutro.
 
Testy wyglądają na pozytywne. Szczególnie ten ostatni. Skoro wychodziły już 2 dni temu, to raczej nie jest to plamienie implantacyjne, beta wydziela się po 2 dniach od zagnieżdżenia. Ja też mieszkam za granicą w UK, więc wiem jak to wygląda niestety 😒 tutaj mam 1 laboratorium prywatne czynne w niedzielę, poszukaj czy u Ciebie też takie jest. Może masz jakąś polską klinikę, do której możesz się wybrać w okolicy jak nie dziś, to chociaż jutro.
cos poszukam, no i zobaczę czy się okres rozkręci. Wiem na pewno, że nie zrobię już testu przed planowaną miesiączka 🫣
 
szczerze mogło być dużo. Prawda jest taka, że do tej pory nie trafiłam na takiego lekarza, który chciałby bardziej zająć się tym tematem. Zazwyczaj słyszałam - wyniki ma pani dobre, niech Pani schudnie i wtedy się uda, damy pani antykoncepcję na jakiś czas i po tym na pewno pani zajedzie itp. Po kolejnych takich wizytach odechciewało mi się gdziekolwiek umawiać.. dużo badań robiłam na własną rękę przeszukując internet, a lekarze często nawet ich nie przeglądali, bo uważali je za zbędne. Nie zrobiliśmy tylko badania nasienia. Akurat w miesiącu kiedy partner miał się umawiać okazało się, że jestem w ciąży.
Z tymi lekarzami to można dostać do głowy😵, tak ciężko trafić na dobrego...współczuję, że musiałaś trafiać na takich olewających temat.
Badania nasienia na pewno warto będzie zrobić.
 
reklama
Do góry