reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
To prawda! Mi się natomiast wydaje jakby ta stymulacja trwała już dłużej niż się staramy o dziecko :D
Mi się też dłuży, a jeszcze nawet nie byłam na wizycie przed stymulacją, a staram się prawie 3 lata, i jednak w obliczu takiej sytuacji czas jakoś wolniej leci😅 daj znać jak już będziesz miała pewność kiedy punkcja.
 
Ostatnie głupie pytanie - jeśli mamy teraz 4 tygodnie przerwy i jutro mielibyśmy się starać, to nie będzie tak, że jego plemniki po takim czasie będą „gorsze”? I że lepiej dzisiaj coś podziałać, żeby już coś u niego ruszyć? Gdzieś wyczytałam że po 7 dniach abstynencji jest w nasieniu więcej plemników o złej budowie itp i się trochę martwię co tam jest po 4 tygodniach…
 
To ja już nie wiem co zrobić… Pójdę w środę do innej lekarki na sam monitoring i zobaczę ile urósł. Plus zobaczę jak testy owulacyjne będą wyglądać jutro i w środę. Ale ostatnio pęcherzyk pękł mając 22mm więc to czekanie do piątku mnie nie przekonuje.
Czekaj, bo ja się chyba zgubiłam 🙈 Dostałaś Ovitrelle, ale nie jesteś na stymulacji (Clostilbegyt, Letrozole, Aromek)? I ostatnio przy 22mm pęcherzyk pękł Ci sam. To po co ten Ovi?
 
Mi się też dłuży, a jeszcze nawet nie byłam na wizycie przed stymulacją, a staram się prawie 3 lata, i jednak w obliczu takiej sytuacji czas jakoś wolniej leci😅 daj znać jak już będziesz miała pewność kiedy punkcja.
A masz już zaplanowany termin wizyty? Mi się strasznie dłużyło od wizyty kwalifikacyjnej do rozpoczęcia stymulacji, ale na szczęście okres przyszedł dzień wcześniej :)
 
Mi po ovitrelle lekarz zalecał, żeby się kochać zarówno w dzień wzięcia zastrzyku jak i dzień po, bo owu jest do 36 h po podaniu zastrzyku, więc może to też warto uwzględnić w kalkulacji ;)
O mamo. To ja już w ogóle nie wiem jak to rozplanować w tym tygodniu. Żeby facet nie uciekł z krzykiem po kilku dniach
 
O mamo. To ja już w ogóle nie wiem jak to rozplanować w tym tygodniu. Żeby facet nie uciekł z krzykiem po kilku dniach
Przykuć do łóżka i tylko podawać jedzenie, żeby chłop miał siłę :D a na poważnie, to chyba warto sprawdzić jak sytuacja będzie wyglądać w środę jeżeli ostatnio Ci pęcherzyk pękł przy 22 mm. I wtedy może akurat się wstrzelicie z czwartkiem :)
 
reklama
A masz już zaplanowany termin wizyty? Mi się strasznie dłużyło od wizyty kwalifikacyjnej do rozpoczęcia stymulacji, ale na szczęście okres przyszedł dzień wcześniej :)
30 września mam wizytę przed stymulacją, będę w przeddzień okresu ( taką mam nadzieję, że nic się nie raczy poprzestawiać jak to zwykle bywa, jak sie na coś liczy) .
 
Do góry