reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe chustonoszenie

reklama
Gośka łap, łap:tak: tylko uwaga, noszenie wciąga:-D zastanawiam się, kto się bardziej od noszenia uzależnia, dzieci czy rodzice:-D
 
Ja mam pytanie czy wiązanie "Kieszonkę" trzeba ograniczać. No bo niby pionowe pozycję są na później. My jak na razie tylko w tą się zamotałyśmy (chociaż trochę za nisko więc jeszcze będziemy pracować nad techniką) bo w kołyski to mam problem Młodą wcisnąć.
 
misiako super wyglądacie :)
mój małż nie chce dać się zamotać, a ja nie nalegam:no: za to doliczył się ile mam chust;-)
a to nasza czerwona rapalu na dzisiejszym spacerze:-)

(tak po cichu tylko powiem, że elastycznej klementyna nie wzięła, więc nadal mam na zbyciu, jakby któraś chciała)
Kachasek, a czy mogę prosic o instrukcję do wiązania w taki sposób jak masz na zdjęciu? bo ja mam chyba inną instrukcję i wciąż wydaje mi się, że nóżki małej nie są tak zgietę jak być powinny w kolankach... a rozciągam chustę tak jak mnie poinstruowałaś.. hmm... jak patrz w lustro, to wydaje mi się, że mała lezy niesymetrycznie - tzn. jedna nóżka wystaje więcej, druga mniej... już sama nie wiem , co robię źle. A może to przez mój krzywy kręgosłup?
 
ja swoją kieszonkę przedaje, jakoś mała nie leży w niej wygodnie i się denerwuje ja też jakaś ściśnięta się czuje. Ale poprosze mamę żeby mi uszyła taką może na wymiar będzie lepiej, bo fajna sprawa mieć cos takiego w torebce w razie czego.
 
karola proszę bardzo http://www.youtube.com/watch?v=KTRKAFiYAIc
j
ak jest niesymetrycznie, to spróbuj lepiej dociągnąć chustę z tej strony, gdzie nóżka jest niżej
tylko tutaj nóżki są szeroko, jak pytałam dziewczyn, piszą, że mają być bliżej
tu kolejny filmik http://www.youtube.com/watch?v=GqBSCULoiww&feature=related

n
a stronie didymosa jest fajnie rozpisane (musisz z boku znaleźć Trageweisen, potem Bindeanleitung koło poszczególnych zdjęć, kieszonka to Wickelkreuztrage)
 
Ostatnia edycja:
reklama
nie, elastyczna tylko i wyłącznie z trzema warstwami materiału, dziecko wkłada się w już zawiązaną chustę Chusta Wiązana Elastyczna


e
dit: utrwaliłam dowód na to, że ten kawałek szmaty życie ułatwia:-D
 

Załączniki

  • DSCN8539.jpg
    DSCN8539.jpg
    40 KB · Wyświetleń: 59
Ostatnia edycja:
Do góry