reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Jkrzymka, zazdroszczę Ci bliskości morza:tak:. A poza tym Gdańsk to piękne miasto - to znaczy starówka piękna:tak: bo reszta to jak wszędzie;-). Często odwiedzacie plażę:confused:
 
reklama
Aniu, Kamula przeziębiła się:-p to znaczy ja ja przeziebilam, bo spacerowałysmy w środe i czwartek w zimnym wietrze porozbierane do rosołu obie:laugh2:
 
Właśnie się dowiedziałam z tv, że zmarła Agata Mróz. Miała 26 lat, osierociła malenkie dziecko... Boże, jakie to smutne...
 
Aniu, Kamula przeziębiła się:-p to znaczy ja ja przeziebilam, bo spacerowałysmy w środe i czwartek w zimnym wietrze porozbierane do rosołu obie:laugh2:

u nas to samo, tzn. obawiam sie, zeby mi sie dzieci nie rozchorowaly od tego rosolu:-D

dzis mamy kolejny dzien lata:tak::-)pogoda typowa letnia:tak:
zaraz zmykamy na spacerek:-):tak::-)

a u nas sie spsulo.
nie ma slonca ale to mi na reke, moze jak maciek wstanie zaliczymy spacer...
 
No Mateusz śpi.

Edytko smutna wiadomość o Agacie.Wszyscy wierzyli,że będzie dobrze :-(

U nas już pada deszcz.Kombinowałam jak przykryć piaskownice,bo przykrywka się zagubiła.Jakoś pokleciłam workami na śmieci,ale nie sądze,żeby to pomogło :dry:

Luleczko pytałaś jakie plamy mam na ciele.
Ano dziwne conajmniej.
Ospe przechodziłam :dry:
Zupełnie niewiem co to.Swędzi to cholerstwo i pojawia się w coraz to nowych miejscach.
Na wypłate będe musiała się przejśc do dermatologa :baffled:
Tak się zastanawiam,bo półpasiec chyba pojawia się w jednym miejscu.
A do tego boli mnie bok od pleców pod cycki i to niby by pasowało do półpaśca,ale te plamy mam wszędzie z nogami włącznie.
Fakt,że na tych plamach pojawiają się strupki.
Hmmmm.....
 
Czesc :-)

U mnie tez pogoda sie popsula :-(Pada od rana.
Chyba caly dzien zostaniemy w domu.

Edytko fajnie z ta 50% promocja na spiralke. Fajnego masz gina ze taka propozycje zlozyl. Nie kazdy by to zrobil. Polowa kasiorki to duzo.

Kto to Agata Mroz :confused::confused:
Nie ogladam TV ostatnio i w temacie nie jestem.

Kinek wspolczuje robotnikow obibokow (jak to Asia npisala ;-))

Jkrzymka prawdziwa matka polka z Ciebie :tak::-)
Ja sie na drugie zdecydowac nie moge, a Ty (jak sama piszesz jakbys w totka wygrala) to o czwartym bobasku myslisz ;-):-)

Asiu milego spacerkowania :-):tak:
A co to te dni adaptacyjne sa :confused:

Monia na plazach samochodowych jest czysto, tzn nie ma smieci an piasku. Ta plaza to nie taka normalna jak nad naszym baltykiem. Piasku mniej i jak jest przyplyw to cala plaza zalana. Pisalam, z ejak teraz bylismy to na poczatku 30m do wody bylo, a jak djezdzalismy to woda myla nam kola ;-)
Nie wylegujesz sie obok auta tylko za :-p;-):-) oczywiscie nie za samym autkiem a pare metrow od niego. Jak dla mnie ejst fajnie. Jak nie bylam to tez nie umialam sobie tego wyobrazic ale jakraz pojechalam, zobaczylam i sprobowalam to dla mnie bomba :-):tak::-)

Anineczko jak syn wzywa trzeba leciec ;-)
Idz koniecznie do lekarza. Ciekawe co to sa te zmiany skorne :confused:
Moze cos Cie pogryzlo :confused: Hmmmm sama nie wiem.
 
Martusia Agata Mróz to utalentowana siatkarka reprezentacji Polski.
Miała 26 lat i 2 miesięczną córeczke :-(

A pogryźć mnie nic nie mogło,no chyba,że chmara jakaś bo mam to wszędzie :baffled:

Ehhh ide,dopuki młody śpi.
Pranie juz wstawiłam...

U nas też jest plaża samochodowa :laugh2::laugh2:
 
reklama
Hej Babeczki

Napisze po cichutku

Mamy S*Ł*O*Ń*C*E :tak::tak::tak:

jeszcze wszystko mokre, trawa, chodniki, ale i tak już poszłysmy z Julą wysłać list, i troche powietrza pochłonełyśmy :tak::tak::tak: mam nadzieje ze bedzie piękny dzień:tak::tak::tak::tak::tak:

Aniu mi to wyglada na półpasiec:-(, powiem ze jak Jula mi sie urodziła, przyszła do Nas znajoma która miałą krosty na twarzy, niby nic, a potem okazało sie że to półpasiec właśnie był, jak bok boli, to może być to :-:)-( lepiej do lekarza szybciutko idź :-(

Moniu ciesze sie że sie odezwałas, martwiłam sie już, dobrze że Kamilka lepiej sie czuje, bidulka mała :-(

co do meszków - to niestety znam ten ból, pamietam chmary tych muszek, oj to ugryzienie bardziej boli od komarowego.

a wiecie że czytaąłm ostatnio ze PL zaatakowałą gryząca biedronka, z którą nie wiadomo jak sobie poradzić, bo jest bardzo wytrzymałą na wszystko i kolonizuje sie nawet z normalnymi biedronkami i dzieki temu tworzą sie rózne mutanty:szok: a jak mówiłąm zeszłym latem ze mnie biedronka na działce ugryzła to nikt mi nie wierzył, a ja bąbla na pół nogi miałam:zawstydzona/y::no:

Edzia straszne z Agatą :-:)-( (')
Ja wierzyłam ze bedzie dobrze, przeszła przeszczep pomyslnie, lekarze tez mówili ostatnio o zwiekszajacych sie nadziejach, ze przeszczep sie przyjmie :-:)-:)-(
Biedna Jej córeczka :-:)-(

JKrzymka, to życze tej wygranej w totka ;-):tak::tak:

podziwiam Cie, napisz jak sobie dajesz rade ze swoja Trójeczką? Chociaż pewnie Remek juz nie potrzebuje takiej opieki jak maleństwa, ale zawsze trzeba Jemu też czas poswięcić prawda :confused::tak:

Dobrze ze Twoje dzieciaczki juz z choroby wychodzą :tak::tak:

Asia udanego spacerku, my też niedługo idzemy na zakupki, bedziemy z Julą dzisiaj robic pizze, wiec musimy troche składników dokupić :tak::tak::tak:

Martus u mnie to gniazdko w tej łazience ma napisane 180V boje sie że jak bym coś właczyła, to wywali wszystko :sorry2: chociaż mój maż twierdzi ze to chyba stare gniazdo jest a na pewno tam 220v jest, bo kilka lat temu to w unii zmieniali, wiec mozna zaryzykować, tylko cwaniak jak potrzebuje prądu w łazience to bierze przdłuzacz, i nie podłącza sie do tego gniazda, a mi kaze spróbować, on chyba chce sie mnie pozbyć :dry::dry::oo::crazy:

Edzia jak Macius dzisiaj? Biedny, niech moze nie wstrzymuje tego moczu, zeby go bardziej nie bolało i cos gorszego nie zrobiło sie :-(
Powiedz mi a dostaliscie coś zeby łągodzić ten ból? wiesz Julii lekarka kazałą robić nasiadówki z tantum rose, ale to chyba tylko dla dziewcząt jest? moze jakieś ciepłe okłądy na brzuszek? żeby macius do końca się wysikał :-:)-(

Kinek współczuje takich robotników :-(

a wiesz co zawsze zastanawiałam sie do czego jest glebogryzarka (kiedys w reklami było- chyba castorama reklamowałą), to jest coś do spulchniania ziemi :confused::confused::confused::zawstydzona/y:

a jak nadrobisz zaległosci i bedziesz miałą chwile, to wrzuc zdjecia Wasze z wesela:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:, juz nie moge sie doczekać, wrzucisz:confused::confused:;-):tak:

musze iść bo jula chce w nocniku mieszać łopatką

dodam ze nocnik z zawartością, bo własnie sie wysikała:szok::zawstydzona/y::-p
 
Do góry