reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Hejjjj
Ja jestem,ale tak sie zaaferowalam wakacjami,ze smigam po stronkach.
Aguula jejciu niewiem co to oznacza bo moje dziecko nigdy w zyciu nie mialo zadnych badan ( i prosze nie pytajcie dlaczego-no comments)

A zaraz postaram sie cos tobie wyszukac.

Edziuchna jestes ty?
 
reklama
Hej niestety z psem nie bylismy u doca,kompletny brak czasu mojego meza,a ja na taka wichure nie odwazylam sie wyjsc z psem i ANtkiem.
Pies nie umie chodzic na smyczy,pcha sie do wozka Antka i jezdzi w koszyku na zakupy.
Ale teraz chcialabym zeby sie jeszcze na jeden dzien unieruchomil.:eek::baffled:
Szaleje,jest upierdliwy,lapie za nogawki,podstawia sie pod nogi,lasi sie....wrocil moj PACO:laugh2::-):-)
 
Hej niestety z psem nie bylismy u doca,kompletny brak czasu mojego meza,a ja na taka wichure nie odwazylam sie wyjsc z psem i ANtkiem.
Pies nie umie chodzic na smyczy,pcha sie do wozka Antka i jezdzi w koszyku na zakupy.
Ale teraz chcialabym zeby sie jeszcze na jeden dzien unieruchomil.:eek::baffled:
Szaleje,jest upierdliwy,lapie za nogawki,podstawia sie pod nogi,lasi sie....wrocil moj PACO:laugh2::-):-)

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Paco w wózku Antka - no rozkosz na maksa:-) :-) :-) :-)
 
jestem, jestem ale dobranoc powiedziałam już kilka postów temu...Niekonsekwentna jestem troszkę.

Aguula a nie idziesz pokazać tych wyników lekarzowi? A Dawidka badałaś tak profilaktycznie? Bo mam nadzieję, że nic mu nie dolegało....

Wyniki pokazywalam naszej doktorce w przychodni, mowila, ze wyniki sa ok. Ale dla niej zawsze jest ok. Wiec wole sie upewnic.

Badałam niby tak profilaktycznie.
Ostatnio ciagle ma jakies wysypki. Wiec troche sie martwilam. Tak jakby skaza wrocila. :-:)wściekła/y:Ma zaczerwienia pod kolankami, tj. na zgieciach.
Za nic w swiecie nie wiem co go uczula :-(
Odstawiam poszczegolne skladniki na 2-3 tygodnie, ktore podejrzewam o uczulanie. Ale okazuje się, ze to nie one. I tak w kolko. :-(
 
reklama
Do góry