reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Wesolutka pewnie i po bo Panny do września raczej na pewno w brzuchu nie wysiedzą :-)

Gdyby nie to, że kolejna wizyta jest nfz-etowska to on 24 czaerwca nie kazał by mi przychodzić bo problemy z tarczycą mają znaczenie tylko na początku ciąży. Potem maluszek ma swoją tarczycę i sam sobie tyroksynę wytwarza, więc wystarczy że biorę tabletki, a normowaniem czegokolwiek najlepiej zająć się po porodzie :-)

To jego zdanie i ja tam mu wierzę.

Mądrą masz lekarkę. U nas lekarz na pewno by Dominika zaszczepił, chyba, że wyraziłabym sprzeciw. Według niego katar to nie choroba :sorry2:


EDIT:

Cześć brzuchatki
Zobacz załącznik 622831

Jeszcze śpicie? :-D
Ja już od 6 na nogach bo trzeba było wyprawić męża do pracy, a gwiazdę do przedszkola.
Młody za to jeszcze śpi więc mam czas by do Was napisać, a potem spokojnie przyszykować obiad i pobieżnie ogarnąć w domku.

U nas dzień zapowiada się słonecznie. Więc pewnie przez większość czasu będziemy na placu zabaw :-p

A teraz dziewuchy wyłazić z łóżek bo po dupie nałożę :-D
Normalnie cisza tu jak makiem zasiał...

Eh życzymy Wam we trójeczkę miłego dnia i samych dobrych wieści od wizytujących! Zobacz załącznik 622832
 
Ostatnia edycja:
reklama
To żem się uśmiałam, jakoś mnie tak pozytywnie a_nka nastawiłaś tym postem z rana :)

My dziś też należymy do wizytujących :) jestem zapisana na 12:15 i mam nadzieje, że nie będzie takich ciekawostek jak ostatnio, gdzie zamiast o 12:00 weszłam o 12:45.. A w tym czasie Mąż już myślał, że coś sie stało a to tylko panią wcisneli przede mnie żeby jej zrobić ten test Pappa czy jak to się nazywa :) mimo wszystko 3mam kciuki za nieznajomą panią, źeby wszystko dobrze wyszło :)

A za tydzień tj. 13 maja lekarz wyznaczył mi połówkowe - 24 tc.. Gdyby nie to, że ufam mu całkowocie, to podejrzewam, że byłabym choćby zła..

Aaa no wyszedł mi w morfologii kolejny spadek hemoglobiny i czerwonych krwinek.. Jesteśmy pod normą, tylko ze byla nadzieja ze uda sie to odrobic dieta ale nadal spada.. Cos gdzies wczesniej czytalam ze ktoras z Was bierze jakies tabletki z zelazem, interesuje mnie jak sie po nich czujecie bo slyszalam ze roznie z nimi bywa :)

Pozdrawiamy wtorkowo :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny.
Witam po dłuższej urlopowej przerwie.

choco ja poza kompleksem witamin prenatalnych biorę Biofer. Podobno dobrze się wchłania i nie mam żadnych skutków ubocznych.

a_nka ja należę niestety do tych rannych ptaszków. Wstaje codziennie o 5:30 ... do pracy :(

Tynusia witaj :)

Ja dziś oddałam krew i mocz do badania a jutro wizyta. Ale nie spodziewam się żadnych niespodzianek. Mam nadzieję że jak dotychczas wszystko będzie ok

Pozdrawiam
 
Witajcie babolki!

Weekend minal w okoa mgnieniu, nawet ten wczorajszy dzien wolny jakos go specjalnie nie wydluzyl :-(
Grill sie udal :-D mimo prognoz , nie spadla ani kropla deszczu, wiec dzieciaki wyszalaly sie w ogrodzie, my spokojnie pogrillowalismy, smiechu bylo az do lez i ogolnie fajnie czas zlecial, wiec jestesmy bardzo zadowoleni :-) Tylko chlopaki troszke z alko przeholowali :-D wyliczyli,ze ostatnio wodke z kieliszka pili jakies 2,5 roku temu, wiec mozecie sobie wyobrazic,ze zawodniki z nich zadne, a w niedziele jednak troche tego poszlo... Domek w kazdym razie pozytywnie ''opity'' .

koko to ja ja mam 15 polowkowe. Jeszcze tylko 9 dni :-D odliczanie trwa!

kusiak witaj po Polsce :-)

maddlena fajnie,ze wycieczka udana!

choco ja tez biore zelazo. Galfar Fe sie nazywa. Skutki takie,ze czasem zaparc dostaje, ale w moim przypadku wystarczy jakis kefirek i po sprawie, wiec nie moge narzekac.

tynusia witaj! rozgosc sie i napisz cos o sobie :-)

wesolutka ja tez przekladam niunie do lozeczka przed narodzinami malenstwa. Moja lala bedzie miala wtedy 18 miesiecy. Mam nadzieje,ze bedzie ok, a tez planujemy kupic takie z barierka po boku.

hania ja tez pobudki mam zwykle ok 6-7 rano, ale zanim dostane sie do komputera, to inna sprawa :-) Dzis lacze sie z pracy, temu jestem szybciej :-)

ania dzis wyniki u Was? Ciesze sie bardzo,ze w koncu sie doczekasz na wspaniale wiesci :-D

dooda u mnie tez jakby wiecej aktywnosci, co mnie niezmiernie cieszy:tak:

Za wizytujace trzymam kciuki, wszystkim zycze milego dzionka i pozdrawiam :-)

edit.:
aha zaliczylam polmetek !!! jupiiii :-D
 
Witam się i ja :)

piekny dzień się zapowiada :)
my właśnie jemy śniadanko lala pozwoliła mamusi pospacjeszcze od 7 do 9 :) i obudziła hasłem "MAMA AM AM" no to już śniadanko jemy a dziecko głodne takie że szok :) swoją drogą fajny widok jak dziecko takie głodne samo wcina widelcem :)

wczoraj dzwoniliśmy znowu po wyniki.. i znowu dupa.. w środę powinni już mieć wszystkie wyniki.. bo co poniektore dostali a niektore nie... nie wiem kto za to odpowiada ale po wszystkim powiem im parę słów od siebie...

a_nka faktycznie twoj post naprawdę pozytywny , aż żyć się chce :D

jola my od samego początku używaliśmy płynu 2w1 z nivei i balsamu z nivei u nas świetnie zdaję egzamin do teraz :) ale myślę że najlepiej jeszcze nie kupować poczekać, w szpitalu czy u lekarza dawają próbki albo w rossmanie są takie płyny w malutkich buteleczkach :) i wtedy można fajnie dobrać konkretny kosmetyk do dziecka :)

Tynusia Witaj :) rozgość się :)

powodzenia na wizytach :) &&& zaciśnięte :*

miłego dnia
 
Witam się i ja :)
Pogoda u mnie dziś chyba cudna, po 9 a na termometrze już 10 st :) dziś spacerek i ploty z kumpelą.
Obiad po części dziś też już mam, jeszcze tylko dorobić conieco.

Wiedziałam, że przed dzisiejszym dniem będę miała sny z tym związane i nie będę mogła spać. Efekt był taki, że śniła mi się wizyta, lekarz nie za wiele mówił a końcem się okazało, że z maluchem nie do końca dobrze :( Głupie sny, nie wierze w nie..
A do 20tej to ja chyba jajo zniosę :baffled: już się zaczynam denerwować..

Choco ja biorę prenatal to jest cały zestaw witamin razem z żelazem.

Tynusia witaj :)

Ania z tymi wynikami sobie chyba w kulki lecą, ony już jutro one były jednak :)

Anusiaszymnka super, że domek już macie opity :) i gratuluję półmetka :)

Wizytującym zaciskam &&& :)
Miłego dzionka :)
 
Dziękuję za miłe przywitanie ;-) cóż mogę o sobie napisać :-) mam 26 lat niedawno przeprowadziłam się do Elbląga i niestety nie znam tu póki co nikogo, więc zarejestrowałam się na forum, żeby trochę poczytać, wymienić się doświadczeniami, porozmawiać, zabić nudę jak mąż jest w pracy :-D (praktycznie od początku zrezygnowałam z pracy, najwidoczniej ze strachu przed poronieniem, którego już doświadczyłam dwa razy... )
Jestem w 21 tygodniu, a właściwie 20 i 3 dniu :-) i jestem bardzo szczęśliwa, że tym razem się udało ;-) Wiem, że będę mamą chłopczyka i że najwidoczniej po tacie zostanie żołnierzem, bo "maszeruje" strasznie w moim brzuchu :-D
Dziękujemy za przyjęcie nas do Waszego grona :-)
 
reklama
Do góry