reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Hej:))

Ja już od 9 na nogach, a chłopaki dopiero o 2:30 poszli:szok: Mąż się dziwił, że tyle wytrzymałam, bo dawno nie kładliśmy się spać o 3 w nocy:)
Zapowiada się u nas piękna pogoda, więc w planach jakiś spacerek, trzeba korzystać:tak:

Miłej niedzieli:))
 
reklama
Hej dziewcznyny. Pewnie mnie nie pamiętacie, bo jakiś czas minął odkąd coś pisałam :) ale czytam was na bieżąco. Między czasie byłam w szpitalu, bo w 14 tyg o pierwszej w nocyz soboty na niedziele poszłam siusiu i zobaczyłam krew na papierze. Założyłam wkładke i poleciała jeszcze odrobina :/ byłam sama, do szpitala mam 20 km, ale pojechałam odrazu. Młoda ginka, która miała dyżur po badaniu stwierdziła, że szyjka skróciła się i obecnie ma 1 cm! Oczywiście zostawili mnie w szpitalu. Cała niedziela z życia wyjęta, bo wiadomo czym mogło się to skończyć :( w poniedziałek zbadałmnie ordynator. Okazało się, że szyjka ma 4cm o_O więc taką mamy młodą służbę zdrowia. Całą niedziele modliłam się żeby to była jednak pomyłka i udało się :) a krwawienie spowodowane było łożyskiem nisko osadzonym, a tego dnia miałam troche lataniny i stres związany z chorobą psa, wiec stąd krwawienie. Do tej pory biore lutke dopochwowo i nospe. W srode mam wizytę wiec mam nadzieję, ze przez te 3 tyg oszczędzania się łożysko się podniosło. Także.dziewczyne trzymajcie się w tych szpitalach widocznie kazda z nas jakieś ekscesy musi przejść. Nie ma lekko :)
 
Witam się niedzielnie :)
Dziś o tej godzinie bo dopiero teraz dopchałam się do lapka a tel w serwisie :dry:
Rano wstaliśmy, M zrobił jajkownice i pojechaliśmy na giełde i po marketach. Ależ się zmęczyłam, samym chodzeniem, jak przyjechałam do domu nie miałam na nic siły. Zrobiłam szybko obiad i po nim położyliśmy się, z tym że M położył mi głowę w okolicach brzucha. Chwilę leży i się zrywa wystraszony patrzy mi na brzuch i na mnie. Ja co się stało. A on, że coś mi tak kilka razy popukało :shocked2: fajnie dzidzia już do taty puka a ja nic nie czuje heheh chyba, że to co innego było ;-)



Katka współczuje jęczmienia :( i zazdroszcze ciacha, ja robię już któryś m-c z kolei bo z paczki mi nie wyszło i M miał mi pomóc zrobić taką samemu, i tylko na planowaniu się kończy :)

Natalia teraz będzie tylko lepiej, ustaw sobie suwaczek bo nie widać w którym jesteś tygodniu obecnie :)

Miłego końca weekendu życzę :)
 
Emka nic tak nie pomaga jak leżenie, więc napewno wszystko będzie z maleństwem dobrze. Ja przy plamieniu w 6tc też dostałam skierowanie z objawem "poronienia zagrażającego" , spoko do szpitala nie poszłam , bo się uparłam, że tam leżeć nie będę, ale dostałam Dupha. i leżałam w domu, wszystko minęło teraz oprócz witamin nic nie biorę. Najwazniejsze powalczyć do samego końca i nie popadać w doła, bo stres źle działa.powodzenia!!


Natalia nie dźwigaj - najwazniejsze.Ja w pierwszej ciązy miałam skróconą szyjkę od połowy ciaży, an szczęście krażka mi nie wsadzili na podtrzymanie, ale to jakiś znak, że czas zacząć się oszczędzac:)
 
Piękny dzionek dzisiaj :-) cały spędziliśmy u rodziców w ogrodzie i tak milusio było. Jedzonko pod nos, słoneczko świeciło i tylko mnie plecy bolą. Nie założyłam pasa a nie leżałam cały dzień, pewnie dlatego.
Zgrzeszyłam dzisiaj i objadłam się kokosonkami.. takie pyszne były, ale jutro na pewno nie pójdę na badanie cukru hehe muszę odczekać do wtorku :-D
Cieszę się, że dziewczynkom na wikcie państwowym lepiej jest... teraz możecie leżeć i pachnieć ;-)
 
Hania to super ze juz Ci to zalozyli. Teraz tylko trzeba czekac ale jestem pewna ze bedzie dobrze :)

Emka no patrz! Dobrze ze pojechalas na ip jednak. Ale spokojnie, juz bedzie dobrze :)

Dziewczyny ja mam jutro prywatne usg zeby sie dowiedziec co maluch ma miedzy nogami. Juz sie nie moge doczekac! I sie stresuje :p pewnie w nocy nie bede spac :D trzymajcie &&& zeby dzidzius pokazal sie jak nalezy a lekarz sie nie pomylil :D
 
Kusiak kciuki za jutrzejsza wizyte i oby malenstwo chcialo wspolpracowac:tak: czekamy od razu na wiesci:D

My dzisiaj korzystalismy z urokow pieknej pogody, pojechalismy nad jeziorko na grilla ze znajomymi, bylo suuuper:) az mnie brzuch boli ze smiechu:D
 
Cześć dziewczyny u mnie jest problem z netem, mąż niby dziś do operatora dzwonił i jutro awaria ma być usunięta :dry:

Ehh u nas powoli lepiej. Cukry w normie, brzuch tylko jeszcze troszkę twardnieje.

Z sąsiadki córeczką nie jest najlepiej mała ma wylewy do mózgu :-(

Katka
współczuje jęczmienia i zazdroszczę ciacha :-)

Miłej nocki!!

Ps. Kusiak trzymam kciuki za jutrzejsze usg :tak:
 
Cześć :)

My dziś cały dzień w rozjazdach, teraz do domu wróciliśmy i aż przyjemnie mi się położyć.
Co do tego co dzieciak ma między nóżkami, to właśnie dziś znajoma opowiadała, że przez całą ciążę wynikało z USG, że będzie dziewczynka i .. urodził się Jaś.
 
reklama
Hej dziewczynki ;)
Pisze na dobranoc - dzisiaj dali mi współlokatorke ktora jutro bedzie miała raniutko cesarkę, bardzo miła ;)

Ja dzisiaj dostałam kroplówke z magnezem, pobrali mi krew i jutro ma byc znów mój lekarz wiec moze sie czegoś dowiem wiecej moze mnie znów przebadaja... Chciałabym, bo dziewczyny tu w zaawansowanej ciazy badają tętno 3 razy w ciagu doby... Tez bym chciała, byłabym spokojniejsza ;) ale mam nadzieje ze jutro moze sie cos dowiem wiecej.. Co prawda poprawy wielkiej nie czuje ;( zwłaszcza nadal czuje ucisk zwłaszcza jak podnosze nogę i muszę chwile postać na jednej.. Ale jak pisałam musi byc dobrze innej opcji w ogóle nie zakładam ;)
Dzięki dziewczyny ;*

Powodzenia na jutrzejszych wizytach i zeby maluszki pokazały swoje skarby ;)

Haniu pozdrowionka na szpitalną sale ;)

Dobranoc!


Wysłane z mojego iPhone przez Forum BabyBoom
 
Do góry