reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Też pierwsze słysze o dniu teściowej :-p Nigdy nie obchodziłam więc chyba zmieniać nawyku nie będę. Teraz to tych wszystkich " dni światecznych" nawymyślali, że ciężko ogarnąć.
 
Dziewczyny serio obchodzicie takie święta jak dzień teściowej?:szok: Ja pierwsze słyszę w ogóle o takim czymś:-D

co rok przynajmniej życzenia składam :) ale zazwyczaj kupowałam jej storczyka bo uwielbia :) a teraz jako pierwszy raz jest w ten dzień prawdziwą teściową, bo już po ślubie to nie wypadało by zapomnieć hehe :)

ale mój m nie wysyła nawet smsa.. nie ma kontaktu wg nie przepadaja za sobą więc ja też nie naciskam...
 
kusiak o widzę, że już możesz do kuchni wchodzić, mi też powoli przechodzi, w sumie to mdli, ale wymiotów juz od kilku dni nie było, ps. zdrówka dla małego

wesolutka zdrówka

a_nka ajj mi też się marzyły(ą) ;-)dwie córcie;-)ps. że co???? no wiesz ludzie to mają tupet:wściekła/y: nie przejmuj się, jak ja to mówię, mam na chleb i masło więc nie jestem biedna;-)

sawi ja miała cytologię robioną przed ciążą zaraz, także drugi raz już nie, i jak plamienia ustały?

rajo to widzę, że fajne te warsztaty, nie mogę się już doczekać
ookatkaoo ja słyszałam, że jak źle się wygląda to na dziewczynkę, bo urodę zabiera matce;-) a co do wosku nie pomogę, ale ja bym chyba nie zrobiła wosku pod pachami

joani ja też słyszałam że w ciąży wosku nie powinno się używać

ania// wkurzające jest takie podejście, jakie zmarnowanie życie:wściekła/y:

koko udanego wyjazdu i powodzenia na wizycie

bubblesgirl właśnie czego to ludzie nie wymyślą

Witajcie

Nadrobiłam trochę, noc w sumie miałam przespaną do 5 i dalej mnie męczą zatoki, do tego mam jakieś nudności znowu dzisiaj:no: bleeeee
Ja to ostatnio coraz częściej słyszę, że jak ktoś ma więcej niż 2 dzieci to patologia:wściekła/y:no nóż się w kieszeni otwiera.

O dniu teściowej słyszałam, ale nie obchodzę i niech tak zostanie. Moja teściowa już ma ulubioną synową co bez wazeliny włazi, więc pewnie nie zapomni
 
To, że dzień teściowej jest to mnie nie dziwi, ale ogólnie nie pomyślałam żeby go obchodzić, choć w sumie nie mam teściowej jeszcze oficjalnie :) może jak będzie po ślubie to zacznę obchodzić :) w sumie jak się ma dobre kontakty z teściową to czemu nie :)

A wczoraj zauważyłam, że zaczyna mi rosnąć więcej włosków na brzuchu, kilka nawet takich dość długich :) śmiesznie to wygląda, może niedługo mi się zrobi Linea Nigra, czy jak to się tam zwie :)
 
Dzien tesciowej??!! Nie obchodze :p

Maltanka no niby lepiej ale przed chwila znow mialam glowe w kiblu wiec juz sama nie wiem...
 
Witam, ja po wizycie:) Nie wiem gdzie ten pokój wizytowy a nie będę latać i szukać więc jak pisze tu.Krwiak się wchłoną. Odebrałam wyniki i wyszło na to, że kiedys przeszłam toksoplazmę , więc już nigdy w życiu mieć jej nie będę, bo przechodzi się ja tylko raz w zyciu:). Moja kruszynka skakała na USG jak żabka;). W 3 tygodnie przyrost 3 cm to fajnie, bo mierzy 3,68 cm. Mam zielone światło żeby ćwiczyć oczywiście lekkie ćwiczenia.Kolejna wizyta dopiero za miesiąc buuu....
 
reklama
Do góry