reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ritta, Soniafka gratulacje II trymestr!!! :)

Soniafka
oo pierwszy rosołek ;) polecam robiony na porcji z indyka - najlepszy!!!:)

Kusiak
witam:) , który tydzień?, że tak mdli??

Kasica
no tak;) ja jestem sceptycznie nastawiona, bo moja córka jest z grudnia 2009 i nie jestem optymistycznie nastawiona, bo półtora roku przewagi innych dzieci nie jest dla nas dobra. Ale nic najwyżej będę częstym gościem w szkole;)


Dziewczyny sa takie plasterki dla dzieci co się nakleja na piżamkę albo kołdrę.Ostatnio miałam taki katar ze spanie w nocy to był koszmar, ale nakleiłam ten plasterek i spałam jak zabita. Duzo dają te plasterki.

Kara_13 witam :) Kiedy masz wyniki?

Co to jest forum wizytowe?, bo jestem do tyłu


nexiss to dziś obie mamy wizyty ;)

aniusiaszymka witam!!:)


Ritta w drugiej ciązy podobno szybciej ruchy czuć, nie wiem ile w tym prawdy

EM Ka jestem z Jastrzębia Zdroju - miasto kopalni ;)




anusiaszymka najwazniejsze, że na swoim kredyt, a na ile lat braliście? My wzięliśmy na 30 lat "rodzina na swoim" z dopłata od państwa, ale jakos mało kasy schodziło, to skrócilismy na 10 lat.

a_nka daj znać jak dzieci zareagowały:)

sawi mam nadzieję, że nic poważnego daj znać po wizycie. Nospe forte sobie weź na te bóle narazie

candy6
nie musisz mieć kasy fiskalnej. Jesli w roku nie przekroczyłaś przychodu 20 000 to nie musisz mieć.

aiwpa widzę, że mamy podobny termin:)


Moja córka chce braciszka i codziennie chodzi i pyta czy juz jest duży i czy może juz wyjść z brzuszka.Wie, co się dzieje i uwazam, że jest to dobre, że uświadamiam ją co się dzieje, jak to się dzieje i , że niedługo czas na zmiany.Już zrobiła kącik u siebie w pokoju i zbiera pieniązki na zabawki dla dzidziusia;).Wszystkim się chwali dookoła , a ja chciałam zachować to w tajemnicy aż krwiak się wchłonie i będzie juz wszystko okej, no ale przy mojej gadułce nie da się za bardzo;). Na dzeń babci i dziadka poszlismy do mojej mamy i moja córka wypaliła" wiecie, że mamusia ma w brzuszku dzidziusia??!" - no i szlag!jakoś się z tego wywinęłam więc nie wiem czy załapali czy nie w końcu;)

Dziś mam wizytę u GIN, ale mam stresa
 
reklama
Bo tak patrzylam na twoje zdjecie i nie moglam dojzec, czy jedno JAJO, czy DWA.

Lekarz też nie mógł się dopatrzeć i ja prawdę mówiąc też nie :-)

Zobaczymy czy faktycznie będzie pareczka, czy tak jak ja przeczuwam dwie dziewczyny, niby lekarz synka pewny w stu procentach, ale już nie o takich pomyłkach słyszałam :laugh2:

Dzieci już wiedzą
Nelka jest bardzo szczęśliwa, że będzie miała kolejne rodzeństwo. Już też stale za mną chodzi i pyta czy już się zrobiło bo ona nie może się doczekać. Tylko do końca nie może zrozumieć co to znaczy dwa. I wczoraj z tej radości zadzwoniła do babci i powiedziała, cytuję: - mama ma w bzusku duzio dzidzi babciu wies?
Dominik nie bardzo rozumie o co chodzi i tylko się do mnie przytula.
Dziś przychodzi moja przyjaciółka więc w końcu też jej powiem o tej mojej tajemniczej chorobie :-)

Miałam dziś straszną noc o 3 obudził mnie ból krzyża i chęć na rozmowy. Zasnęłam dopiero przed 5 i myślałam, że dziurę w łóżku wywiercę tak się kręciłam.

I o 6 znów pobudka na małe wymioty. A teraz dzieciaki już nie śpią więc zastanawiam się jakby tu umieścić w oczach zapałki by przetrwać dzień.

Miłego poranka ciężaróweczki życzę!!

Kciuki zaciskam za wszystkie wizytujące!!
 
Ostatnia edycja:
Dzień Dobry:)

Dziewczyny powodzenia na wizytach, proszę o śliczne foteczki maluszków na wizytowym:-)

Super, mamy już pierwsze mamusie w II trymestrze, tylko patrzeć, aż będzie już trzeci i poród:-D

Ja dzisiaj byłam w labo zrobić wyniki, odbiór do 10 dni, ale od jutra mam chodzić i stopniowo część odbierać, chyba ocipieli, że będę tam się codziennie turlać:szok:

Anuka
super, że córeczka się tak cieszy z rodzeństwa:tak: Pewnie będzie Twoją małą pomocnicą jak się już urodzi:))

A_nka też jestem ciekawa czy będziesz miała dwa klony w domu:rofl2:

Jak samopoczucia w tą pochmurną(bynajmniej u mnie) pogodę?:)

Miłego dnia:)
 
Dzien dobry!:) i tutaj sciskam kciuki za dzisiejsze wizyty!:)

niestety cale moje wypociny poszly out, wiec jak zapomne o czyms to sorka, ale duzo naskrobalyscie wczoraj:)
AnusiaSzymusia - jak odbior domu? na kredyt to tez Wasze - umowmy sie dzisiaj malokogo stac na mieszkanie za gotowke, poza tym trzeba zwlaszcza teraz dosc dobrze zarabiac zeby dostac kredyt (?!)

Candy, tez bardzo podziwiam, musisz byc bardzo zakochana, jak to mowia milosc przykrywa wszystkie wystepki :) Ale tak jak pisza dziewczyny, troche to wyglada tak ze musisz sie z nim obchodzic jak z jajkiem - dla pocieszenia ja z moim mialam podobnie, tylko staral sie, ale faktycznie musialam sie z nim obchodzic jak z jajkiem - az ktoregos pieknego dnia zaczelam nazywac rzeczy po imieniu - czyli jak sie czul urazony - dostawal info ze nie jest dzieckiem ktore sie tylko chwali tylko jak cos spier*oli to tez trzeba to nazwac a nei sie obrazac za to ... jest ewidentna poprawa... aczkolwiek u Ciebie mam wrazenie ze podstawa byloby ustalenie czego ten facet oczekuje od Ciebie , czego Ty od niego, bo z boku wyglada to tak jakbyscie mieli zupelnie inne oczekiwania wobec siebie , a on do tego wykorzystuje fakt ze to Tobie zalezy bardziej - brutalne ale ta strona ma czesto gorzej... pytanie czy to jest to ?
Mam nadzieje ze sie nie obrazisz ale wydaje mi sie ze zwlaszcza w ciazy facet swoje humory powinien schowac do kieszeni i dbac o Ciebie i Tobie zapewniac troske i bezpieczenstwo - jesli sam tego nie wie , trzeba mu to powiedziec.

Co do mowienia dzieciom, nie mam dzieci, ale uwazam , ze kazdy robi wg uznania, dzieci nie sa glupie, i wszystko zalezy od tego jak im co wytlumaczymy, faktycznie zwalanie wszystkiego na dzidzie ze juz nie mozna tego czy tamtego moze wywolac w dziecku dodatkowo negatywne emocje, uswiadamianie co sie dzieje na jakim jest etapie itd super sprawa - ale tak jak pisala Ritta to chyba zalezy od wieku dziecka i poziomu jak bardzo jest zaangazowany - mysle ze z dziewczynkami to tez troszke prosciej z natury sa bardziej opiekuncze. Sonia bardzo fajnie napisalas w swoim poscie, ze dobre jest to ze kazda z nas ma swoje zdanie i powinnysmy to szanowac, a nie siebie oceniac czy probowac na sile przekonac do innych racji... bo tak jak kiedys joani napisala z racja jest jak z du*a kazdy ma swoja... i nic na sile:)

a z nowosci u mnie - wczoraj rozmawialam ze swoim szefem - wie juz ze jestem w ciazy - chyba z kadr i nawet spoko ze sama nie musialam mu tego mowic :) wiec mam poltora roku co najmniej na ewentualne przenosiny na slask :) kamien z serca :) to jak szef wie to juz wszyscy w pracy tez beda wiedziec wiec nie ma co sie czaic w rozmowach ze znajomymi z pracy - tez latwiej:)


BubblesGirl u mnie tez nie ma sloneczka a tak bym chciala... dzisiaj wybieram sie na miasto, badania, jakies lightowe zakupki....
Samopoczucie troche lepsze jak moj poszedl dzis do pracy i dobrze ze juz poszedl bo dzis on sie obudzil jako maruda straszna:D wiec moze go tam rozwesela w pracy - oby bo pozniej jedziemy zamawiac podlogi i wybierac drzwi :)a marudny chlop....same wiecie:)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry ;)

Anuka na to liczę że w kolejnej ciąży wcześniej czuć ruchy. Ale ja do tego (tak jak aniusiaszymka) w pierwszej ciąży miałam łożysko na przedniej ścianie i ruchy poczułam dopiero w 21 tc. Dlatego liczę że tym razem będą wcześniej :tak:
W temacie wizytowym opisujemy relacje z naszych wizyt, wstawiamy zdjęcia z USG itp.

Bubbles to jakie badania robiłaś, że wyniki do 10 dni ? :szok:

I oficjalnie dziś zaczynam II trymestr, 4 miesiąc i 14 tydzień :-):-):-)
Soniafka, Maddlena Wam również gratuluję !
 
Dzieki Ritta. Juz jakis kroczek blizej i troche bezpieczniej dla maluszka.
Swoja droga jakos tak szybko zlecial ten I trym.

Milalm dzisiaj ciezka noc, Antek nie mogl spac, krecil sie, poplakiwal, nie wiem co mu bylo... nie wyspana jestem.
Pogoda tez nie wyglada zachecajaco.... gdzie ta wiosna?
&&&&&& za dzisiejsze wizyty.
 
Witam się :)

Po niezbyt nocy przespanej, mmiałam sen że maluch się mocno ruszał i że czułam przez brzuch :)


Dziś na usg prenatalne a nie wiem z kim małego zostawie goraczka ciągle rośnie a ja ją zbijam i nie wiem czy Miłosza brać..



EMKA wkurzyl mnie że to ja przy nim mam humory schować, że jak będę miała te swoje autorki wtedy woli być osobno, że czytalam że w ciąży są humorki i że wymyślam., jego była żona ponoć nie miała hehe to mi mówil miesiąc temu ponad
 
Hej kochane!!!

Ritta, Maddlena, zapomniałyśmy jeszcze o Candy!! Jest i on. II trymestr nadszedł nareszcie. :-D

Candy, współczuje ci wyjątkowo niepoważnego faceta. Bo to co on wyczynia w stosunku do ciebie to raczej nie jest normalne. Miejmy nadzieje, że się w porę opamięta i, że nie będzie tak drażnił swoim zachowaniem przez całą ciążę. No i powodzenia na prenatalnych!:tak:&&&

Nexiss, za ciebie też trzymamy kciuki. &&&
 
reklama
Dzień dobry :)
zaciskam kciuki za was dziewczyny! żebyście zamiast stresu przed gabinetem odczuwały bardziej ekscytację :-)
gratuluję wam nadejścia II trymestru!!! ale fajnieeeeee :-D
u nas dziś pochmurno.. wiosna uciekła. Dziś sporo pracy i przygotowań przed wyjazdem a jeszcze do sis podskoczę pokazać film z pierwszego prenatalnego i zobaczyć jej z drugiego już badania ;-)
Miłego dnia!!!!
 
Do góry