reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Dziewczyny TEKILA pisala w watku o lekarzu :-(

przepraszam ze sie nie udzielam, ale w skrocie napisze ze 21 stycznia powinnam miec pierwsze Usg wiec &&& pozdrawiam wszystkie male fasolki :-)
 
reklama
Witajcie,
nieśmiało dopisuje się do września
to już moja 3 ciąża
narazie zrobiłam jeden test
wieczorem i wyszły II kreski szybko....
muszę się zebrac i wykonac jeszcze jeden i wykonać betę...
 
Witajcie bigbi i sawi :) Miło, że dołączyłyście do Naszej gromadki :)

Sawi ja też jestem z Grodziska :)

Tak bardzo życzę Wam wszystkim moje drogie forumowiczki i sobie abyśmy dotrwały na tym forum do końca :) i aby nie było więcej takich smutnych informacji jaką dzisiaj podzieliła się z Nami jedna z Nas :(

Myślmy dalej pozytywnie i nie poddawajmy się :)
 
Witam wieczornie :-)
Witam wszystkie nowe mamusie :-)
U nas szczepienie wporzadku :-)

Mam pytanie do mamusiek juz po raz kolejny :-) poradzcie mi.. jak urodzi sie nasze drogie dziecko to corka bedzie miala rok i 9 miesiecy .. caly czas sie zastanawiam czy takie dziecko powinno jeszcze spac normalnie w lozeczku czy moze juz w jakims innym lozku jak myslicie jak to bylo u was ???

Dobranoc;*
 
Cześć dziewczyny:D mam troszkę chwilki przed pracą bo dziś nie muszę prostować włosów, wyprostowałam sobie wczoraj:D:D

:D no to co u mnie? w miarę.. chociaż strasznie zaczynam się Bać,


Nie wyspałam się w ogóle. słuchajcie tego:
w poniedziałek zadzwonił do mojego męża jego brat powiedzieć mu że jeden z jego znajomych co byś u nas na weselu ma urodziny, no i mąż zadzwonił złożyć mu życzenia... oczywiście pochwalił się że ma urlop a chłopacy zaprosili go w Uwaga! Środę! środek tygodnia:D bo akurat wszyscy nie pracowali, na flaszeczkę... No to ja mówię, to jedź, potem jak się urodzi 2 dziecko to może być ciężko, no i wczoraj przed 19 pojechałam go zawieść... a z córką położyłam się spać po 9 chociaż miałam parę przebojów. miała strasznie zatkany nos, to wzięłam sol morską żeby jej spryskać zeby lepiej jej się spało, jak na złość te plasterki Aromactiv mi się skończyły...no i ona się strasznie zaniosła.... i zaczęła wymiotować, problem nie w tym że wymiotowała tylko w tym że chwilkę wcześniej zajumali mi prąd i żeby cokolwiek zetrzeć czy ja umyć musiałam chodzić z laptopem( cud że naładowanym)i sobie oświetlać, a w nocy się budzę bo ktoś mi w kuchni gada... wstaje a tu proszę mój mąż z Kolegą... oczy takie 0,o sobie myślę ja pitole jak ja pewnie teraz wyglądam;/;/ a kolega jest fotografem i miał mi kiedyś sesje zrobić;/// ja wyglądałam jak ostatnie nieszczęście.. mowie kładźcie się spać a mój mąż mówi że nie ma gdzie... a ja już sobie pomyślałam czy w pokoju Nadi śpi 2 kolega? (dodam że Nadia spała ze mną w łóżku)
mąż mówi że nie, ze Bartek bd spał w małym pokoju a ja do męża to dawaj choć do nas do łózka mówię( bo tak to jak nadia spała ze mną to mąż spał na jej łóżku bo tak ciezo się pomieścić... i dziś spaliśmy w 4... oczywiście pół nocy nieprzespane...
 
Nimfii to razem mamy wizyte 21 :) przez takie historie jak z Tekila zawsze zaczynam sie martwic o swoje malenstwo. Na szczescie ma meza i wielkie wsparcie.

Katka Ty to masz przeboje ze swoja rodzinka :)

Powiem wam, ze jestem juz wykonczona. Wczoraj przeryczalam caly wieczor i ogarnal mnie jakis dol... chyba nie dam rady sama z dzieckiem. Nie mam sily
 
ania// musisz spróbować. My na pewno będziemy synowi kupowali łóżeczko. Będzie miał 2,5 roku jak maleństwo przyjdzie na świat i nie wyobrażam sobie dokupować drugiego łóżeczka na kilka mies ;) myślę że się przyzwyczai. Wypatrzyłam już w ikei łóżeczko Knitter z barierką, od ściany zabezpieczę miękkim wałkiem więc myślę, że poradzimy sobie już. Znam mamy które jeszcze wcześniej zmieniły łóżeczko na normalne łóżko bo ich dziecko nie chciało spać w tym ze szczebelkami. Z resztą mój syn śpi cały czas z nami w łóżku, w swoim się budzi non stop więc i tak ląduje u nas.
 
Nimfii i denka ja też mam wizytę 21 :)
ookatkaoo1993 faktyczni niezłe przeboje z mężulkiem ;) a czego się tak boisz?
denka trzmaj się napewno będzie wszystko dobrze, nie ma co się załamywać :)
 
Ania moj maly mial 18 miesiecy jak musielismy go wsadzic do normalnego lozeczka i nie bylo zadnych problemow :)
 
reklama
yhy :) dzięki wielkie dziewczyny :) zaczniemy coś szukać powoli :) niestety jeszcze czeka nas remont pokoju od dzieci bo jak narazie to jest sypialnio dziecięcy a pokoj jest długi ale wąski.. także musimy jakoś sobie z tym poradzić :)

my dzisiaj na 17.30 lekarza mamy... ciekawe czy chociaż pęcherzyk już bedzie widać...

ciągle głodna jestem.. tzn takie uczucie jakby do mdłości mi sie zaczyna ... :)
 
Do góry