reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

78... a czy Twój mąż widzi problem? czy zawsze zwraca na to uwagę? Może on na nią wpłynie, szybciej teściówka posłucha syna juz synowej...
no.gif

powiedzial jej kiedys, ale ona awanture potem zrobila, bo twierdzi ze jest na swojej posesji... :-(. Czy ja jej powiem czy Eryk to na jedno wychodzi. Wczoraj tez przeciez zapalila przy malym... doslownie z 4 m od niego byla...

Dzis psikla to powiedzila ze nawet nikt jej na zdrowie nie powie, a po co przeciez i tak sie truje, Nasze zdrowie jej nie interesuje palac przy nas wiec po co jej zyczyc zdrowia? Juz chcialam jej to powiedziec, ale nie chcialam kolejnej awantury :-:)-:)-(


mambusia... dziekuje za mile slowa, kochana osobka z Ciebie... Szkoda ze tesciowka nie jest taka. Robercik jest taki kochany a ona jego zdrowie ma w dupie, to juz woli mi zwrocic uwage zebym mu uszka zakrywala na przyklad niz sama cos zrobic dla niego... najlatwiej powiedziec komus, a samemu trudniej cos zrobic... teoria taka jak praktyka... A jeszcze co do chrzcin... to nie bedzie alkoholu u mnie i tak tego nie uznaje, tak samo jak na komunii, chociaz ona pewnie by chciala zeby byl, bo jak sie nabobmbie znowu to narobi nam obciachu, bo znowu bedzie wypominac rozne sprawy tak jak to bylo w ten weekend jak chlali... ohh jak ja nie lubie alkoholu i papierochow wrrrrrrrrrrr... :ninja2:


7 jeeejku widze że ty już psychicznie jesteś wymęczona skoro takie sny masz
unhappy.gif
.Tule mocno_Oj jak by ci sie przydał taki błogi spokój by odpocząć psychicznie mogła
baffled5wh.gif

Co do palenia przy dziecku to nóż się w kieszeni otwiera.Jak nie mogę zrozumieć takich osób co myslą że dymek jest nieszkodliwy dla innych a bierne palenie jest podobno gorsze.Mam tylko nadzieję ze jednak ten dym tytoniowy jakoś negatywnie nie wpłynie na synka.

Dziekuje bardzo... ale chyba tej wstretnej smierdzacej cmikami baby nic juz nie zmieni, ani nic nie przekona do wyjscia chociaz na dwor, bo przeciez ona jest na swojej posesji, a my nie jestesmy u siebie tylko u niej... i co tu poradzic? Nic... :-( . Gdyby byla okazja jakies niedrogie mieszkanko to bym poszla bez wachania, ale one sa takie drogie :-(
 
reklama
Asiu a może w wigilie małej załóż jakąś extra kieckę a w pierwszy dzień świat właśnie w jakis fikusny pajac.Ja chyba własnie tez sie rozejrze za jakims fajnym pajacem by małego w pierwszy dzień swiat ubrac, zobaczymy.
Muy małemu chcemy kupic mate lub lezaczek a dziadkowie nie wiem co bo oni nie bardzo maja fundusze na drogie prezenty a maja 4 wnucząt
 
Witam dziewczyny:)

już nie pamiętam co miałam komu odpisać...u nas ze spaniem w ciągu dnia sie pogorszyło, bo nie chce mi sie już 4h spacerować , bo zimno, a Franek jak jest w domu to śpi mało, wczoraj po 30 minutach zasnął w łóżeczku tylko na godzinę, najchętniej śpi oczywiście w leżaczku ale nie sądzę żeby to był dobry pomysł, a zresztą juz nie długo i sie w nim nie zmieśći. Zauważyłam też że jak mało śpi w ciągu dnia to później problem tez jest wieczorem, bo z tego zmęczenia usnąć nie może. Całe szczęśćie wieczorem w łóżeczku ładnie zasypia ok.20 potem jedzonko o 3 i tez ok.5-6 często stęka przez sen, my się śmiejemy ze produkuje kupę, bo zawsze jak się obudzi to strzela mega kupola, ze czuć w całym domu, Franek robi jedną kupę, ale jaką myję go potem w umywalce, bo chusteczki nie dały by rady, ale synek ma z tego radochę wielką


dużo ludzi się dziwi, ze chodzę tyle z małym na spacerku, że zimno i w domu powinnam siedzieć, a ja tam wolę żeby był zahartowany, a Wy długo chodzicie?? ja dziś 3 h


nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam ten klimacik świąteczny i w tym roku jeszcze fajniej będzie, bo wiadomo Franek kupiłam mu śliczny strój mikołaja jak przyjdzie to zrobie zdjęcie i Wam pokażę....czadowo będzie wyglądał
Magda ja już wybrałam prezent dla Franka FISHER PRICE SAMOCHODZIK STEROWANY GRZECHOTKĄ (1931153630) - Aukcje internetowe Allegro
i taką huśtawkę TYGRYSEK DISNEY HUŚTAWKA - SKOCZEK (1919709342) - Aukcje internetowe Allegro mam naszieję mu się spodoba
 
Ostatnia edycja:
fajne zabaweczki huśtawka by sie nam przydała
A ja sie pochwale wygrałam w rossmanie w konkursie z johnsons baby zestaw kosmetyków:-):-):-)
coś na poprawe nastroju bo lubie od czasu do czasu wygrac wolałabym w lotto ale i z drobiazgów sie ciesze
 
kasiula,ta chuśtawka to chyba dopiero za rok będzie dobra, mi się wydaje że dopiero chodzące dziecko w to się wkłada.

samochodzik mi sie tez podoba tylko sie zastanawiam co na to dzieci, bo czesto te zabawki srednio im sie podobaja albo sluza do czegos innego niz dorosli by chcieli. ja tak fontanne kupilam zpileczkami niby fajne aledziecko chwile sie pobawilo i jakos nie mialo ochotywrzucactam pilecxzek
 
kasiula,ta chuśtawka to chyba dopiero za rok będzie dobra, mi się wydaje że dopiero chodzące dziecko w to się wkłada.

samochodzik mi sie tez podoba tylko sie zastanawiam co na to dzieci, bo czesto te zabawki srednio im sie podobaja albo sluza do czegos innego niz dorosli by chcieli. ja tak fontanne kupilam zpileczkami niby fajne aledziecko chwile sie pobawilo i jakos nie mialo ochotywrzucactam pilecxzek


no właśnie co na to dzieciaczki to sie okaże, małemu kupiliśmy jeszcze jak byłam w ciązy huśtawke fisher prica....droga cholernie, a on co??? sto razy bardziej woli leżaczek, więc myslę ze nie raz dziecko może się cieszyć bardziej ze zwykłej piłki za 5zł niż z wypasionego prezentu, no ale tatuś chce samochodzik to niech kupi synkowi ( a może sobie?):-D

co do huśtawki to właśnie ona jest od 3-6 misiaca jak jeszcze dziecko nie chodzi, czytałam o niej że dziecko uczy się w niej pozycji pionowej i ż ejest polecana i bezpieczna
 
Asiu bo zabawki sie dzieciom szybko nudza niestety zwłaszcza te mniejsze.Moje panny też by chcial by im co rusz cos nowego kupować ale teraz widze ze bawią sie tymi zabawkami którymi sie dawno nie bawiły.Właśnie najlepiej to takim szkrabom chować co nie które zabawki i wyjąć je za jakiś czas.
Ja jestem sceptyczna do wszelkich takich hustawek czy chodaków bo nie sa raczej zdrowe dla kregosłupów takich nie chodzących jeszcze dzieci bo omija je najczęściej etap raczkowania który jest bardzo wązny do przyszłego chodzenia.Hmmm jakos nie widzę 3 miesięcznego dziecka w takiej hustawce.Ale to moje oddczucia więc Kasiu ja cię nie ganie za zakup takiej hustawki
 
Ostatnia edycja:
Mam kupon rabatowy -30 % do sklepu 5-10-15 ważny tylko do dzisiaj. Jeśli któraś chce to mogę przesłać. Sorki że tak późno ale do teraz miałam nadzieje że uda mi się pojechać do tego sklepu
 
reklama
Do góry