reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

7... jeeejku współczuje Ci bardzo.Ja mojego tez szczepiłam tymi z NFZ i tez płakał bardzo ale nie aż jak twój.Uspokoił się przy cycusiu.
A mój dziś pobił rekord w spaniu od 0.30 do 5.30 zjadł i spał do 7-ej.:-D:-D:-D
 
reklama
A psikasz troszkę wody morskiej albo soli fizjologicznej do noska przed czyszczeniem? Jak psiknęłam dzisiaj wody morskiej to glutki same wskakiwały do aspiratora :tak::-)

tak psikam, ale i tak jakoś mi brakuje tchu zeby to wyciągnąć do końca. Ale biore głęboki wdech i daje rade :)

7.
Współczuje płaczu, niestety to neijest przyjemne dla dziecka i daje o tym znać rykiem.

mja mała olewa mamusie i cycka, najważniejsze dla niej wszystko inne w koło, ogląda, patrzy, ciekawska świata. Przedwczoraj ją podniosłam w wózku że widziałą co się dzieje, to jechała ze zdziwioną miną i wielkimi oczami nawet nie była w stanie dzwięku wydać. Piwerszy raz nie spała na spacerze.
 
Dziewczyny, zabieram się za kupno pasa poporodowego. Wiem, że niektóre z Was używają tego pasa Pani Teresy. Jak się sprawuje? Warto go kupić czy może szukać czegoś innego? No i czy macie ten poporodowy, zakładany przez nogi czy ten brzuszny na rzep?
 
Ostatnia edycja:
Bry dziewczyny!
Pisze krotko bo mala mi spi na rekach :-) Dzisiaj ma dzien na przytulaka - pierwszy w jej zyciu ale najwyrazniej potrzebuje ciepla i bliskosci mamy - w koncu ;-) Mysle ze to skok rozwojowy bo czasami sie zanosi jakby ja cos bolalo i tylko przytulanie pomaga,
Dziewczyny wspolczuje tesciowych i dzieci ktore nie pozwalaja na odejscie chociazby na krok. Moja na szczescie taka nie jest i rowniez tesciowa jest spoko :-)
U nas kolejny ladny dzien wiec po poludniu pewnie pojdziemy na spacer a na razoe czekam na babke z poradni laktacyjnej.
Milego dnia !
 
Dziewczyny, zabieram się za kupno pasa poporodowego. Wiem, że niektóre z Was używają tego pasa Pani Teresy. Jak się sprawuje? Warto go kupić czy może szukać czegoś innego? No i czy macie ten poporodowy, zakładany przez nogi czy ten brzuszny na rzep?
ja mam ten pas Pani Teresa zakładany przez nogi i go lubie nie pozostała mi obwisła skóra i dodatkowo cwicze wiec nie jest źle. Ale ja go stosowałam po 5 dniach od porodu
 
ja mam ten pas Pani Teresa zakładany przez nogi i go lubie nie pozostała mi obwisła skóra i dodatkowo cwicze wiec nie jest źle. Ale ja go stosowałam po 5 dniach od porodu

Ja się bałam wcześniej go używać, czekałam aż rana porządnie się zagoi. No i położne mówiły, że lepiej wcześniej niż po 6 tygodniach po cc nie używać.
 
Witamy się po przerwie...
U nas po chrzcinach na szczęście - nogi mi do tylka wchodziły przy przygotowaniach i na samej imprezie...
Tatus byl tydzien i znowu nas zostawil, ale juz za miesiac przyjedzie i bedziemy go miec non stop :-)
Mnie teraz angina chyba bierze, bo dzisiaj ledwo sline moge przelknac :-(
Krostki z buzi zeszly prawie calkiem, chyba tylko po to zeby dziecko wygladalo ladnie na chrzinach, bo teraz wylaza znowu :wściekła/y: Rece mi odadaja - nie wiem od czego to i jak pomoc :-(
Przegladnelam zdjecia w odpowiednim watku - przesliczne te nasze dzieciaczki i coraz fajniejsze... ;-)
Dziewczyny, zabieram się za kupno pasa poporodowego. Wiem, że niektóre z Was używają tego pasa Pani Teresy. Jak się sprawuje? Warto go kupić czy może szukać czegoś innego? No i czy macie ten poporodowy, zakładany przez nogi czy ten brzuszny na rzep?
Gdybys byla zainteresowana tym przez nogi w rozmiarze s bialym to ja mam na zbyciu niesmigany :tak: Ja nie uzywalam bo nie potrzebowalam.
Lece popatrzec na watek chustowy bo potrzebuje chuste i to jak najszybciej.
Pozdrawiam :-)
 
miki ja już wcześniej miałąm cię pytać czy noie chcesz sprzedaćtego pasa
ja bym jak coś była zainteresowana.
chyba by mi się przydał ten pas bo nadal wyglądam jak w ciąży :(
i ćwiczenia też napewno
 
reklama
7 a tak ci napiszę że jesli synek takim płaczem reaguje że go aż zanosi to ci powiem że może mieć takie tendencje jak będzie wpadał w histerie więc musisz być czujna.Wiem bo mojego szwagra synek tak miał jak był mały i to mu jeszcze zostało na kilka lat(dwa,trzy??) tylko nie pamietam ile miał jak mu to minęło_On tak się zanosił od płaczu że właśnie oddychac przestawał i pomagało dmuchnięcie w buzie i on łapał wtedy oddech.
 
Do góry