reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Asia* ja ściskam brzuch juz 5 dzień. chodze w pasie poporodowym pani teresa
i już mój brzuch wrócił prawie do normy myśle że jeszcze z tydzień i bedzie tak jak przed zresztą kg też lecą co dzień jest ich mniej.

ja chodze w tym pasie od rana do wieczora ale na noc sciągam bo nie wygodnie sie śpi.
 
reklama
to też zaczne się już ściskać. u mnei z dnaia na dzień brzuch maleje, ale jeszcze mu troche brakuje, teraz to wyglądam jak w 3 miesiącu, chociaż ja przed ciążą miałąm troche brzucha więc teraz pewnie też coś zostanie. Ale kg już mi poszło 14, i spada mniej więcej 0,5 kg na 2 dni.
 
Fajnie dziewczyny ze wracacie do formy, to pociesza, bo czuje sie WIELKKKA.
Kurcze jak tak czytam opis porodu Ellsi to slabo mi. Ja mam krzywy kregoslup, boje sie ze jak mi daja znieczulenie to nierowno sie rozlozy i ze wogole umre z bolu. '
Zaczely mnie nawiedzac mysli o cesarce na zyczenie. Masakra!
 
sylwiczka ja myślę, że u Ciebie to stanowczo za wcześnie na ściskanie się pasem... na razie macica sama się obkurcza...mam nadzieję, że nie zrobisz sobie tym żadnej krzywdy. Optymalny czas po którym można się ściskać to ok 4tyg po porodzie...Ja też muszę zainwestować w pas pani teresy, na allegro są różne- tańsze- ale chyba nie dają takiego efektu jak myślicie?

miki ja w kółko piorę i prasuję bo mój Szkrab potrafi wszystko przesikać :-D nie wiem jak on to robi...
 
witam dziewczyny, trzymam kciuki za szybkie porody:-)

u mnie pierwsza nocka w domu mineła całkiem fajnie, bo franek spał ciągiem 6 godzin, więc się wyspałam wogóle on straszny śpioszek jest. Ja po porodzie dochodzę do formy, po operacji byłam zachwycona brzuchem że taki mały juz jest teraz juz mniej mi sie podoba, ale damy radę
tak wogóle to te co maja mieć cc to bez obaw, ja wstałam po 7 godzinach i od tej pory śmigam non stop rana nie boli nic, najbardziej to bolała mnie kurcząca się macica po.
Jedyne co mnie martwi to to czy nie mam za małych odchodów po porodzie, bo w szpitalu były dość obfite, a teraz są już małe jak okres....a jak u Was??


co sądzicie o otwarciu galerii ze zdjeciami maluszków ale tych strszych tez, bo jetem ciekawa jak dzieciaczki pozmieniały się od narodzin
 
Hejka.

U nas bez zmian, czyli nie rodzę:-( Wczoraj wieczorem jakieś lekkie skurcze miałam, ale krótko. Ostatnio trochę słabiej śpię, budzę się kilka razy w nocy i się kręcę. Ale nie narzekam, bo i tak nie jest źle.
Bigchild współczuję bólu rąk, ja też takie odczuwam i nawet pytałam lekarza to on stwierdził, że to normalne i nic mi nie poradził:szok: Oprócz rąk łapią mnie skurcze w łydki więc chyba muszę zwiększyć dawkę magnezu.

Ależ już zmęczona jestem...

Pozdrawiam wszystkich
 
Moj maz ma dzis urodziny, jaki piekny bylby prezent dla taty, a moj uparciuch nie chce wyjsc. Pobolewa brzuszek jak na @, kluje cos tam i na tym koniec. I tak dziennei w kolko.
Co do galerii maluszkow wiekszych to super, jestem absolutnie za!
 
Big Child a probowałaś usztywniac sobie ręce na noc? Mi to w pewnym stopniu pomogło, lekko tylko cierpną, ale już nie bolą po nocy.

Ja na dziś mam termin porodu- i chyba nic sie nie wydarzy. Bo poza częstszym twardnieniem brzucha innych objawów nie ma. Śniło mi sie dzisiaj, że wyjechałam z mężem na wakacje na jakieś plaże, ubrałam się w kostium kąpielowy- patrzę do lustra a tu takie wielgachne rozstępy na moim brzuchu. Poryczałam się i powiedziałam do męża, że ja nie idę na plażę- bo się wstydzę- że wczoraj ich nie było, a teraz mam cały brzuch w pręgach. A później zauważyłam, że wydaliłam czop- miał formę kalmara.... I wyglądał bardzo smakowicie.... wariactwo...
 
reklama
Wrześniowa

pytałam położnej powiedziała że mogę jeśli mnie nie słabi:)

po pierwszym porodzie zaczełam od 2 tygodnia po porodzie i stosowałam dzień noc i wszystko sie ładnie obkurczyło wiec sie nie boje
 
Ostatnia edycja:
Do góry