reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Bafinka, też mi się wydaje, ze ten gon to jakiś naciągacz. Po terminie co drugi dzień wizyta i ktg? Trochę często.
Sylwia trzymam kciuki. Też chciałabym urodzić 7-ego, wtedy taka ladna data urodzin nieparzysta 7-9-11 :)
 
reklama
sylwiczka, bebzonik za każdym razem będę o Was myśleć przy wstawaniu do Wojtusia- to pewne. Trzymam mocno kciuki! Oby rano powitały nas same dobre wieści :tak:

kasiula11 ja mam kompa non stop odpalonego i kiedy tylko mały śpi (a nawet czasem z małym na rękach:) do Was zaglądam, bo nie dość,że strasznie się przywiązałam to teraz same relacje porodowe a przecież Wy też byłyście ze mną w tych chwilach ;-)

Nie wiem jak zdzierżę do jutra.. do 13.. do dentysty.. dawno mnie tak ząb nie bolał :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
skurcze mam co 9 minut. Jest idelanie, patrze na zegarek i wiem ze bedzie... ale dlaczego tak długo to trwa...
 
ja mam skurcze co 3 min. i dopiero teraz zaczynam odczuwac ból i dochodzą krzyżowe. czego nie miałam przy pierwszej córci
Bebzonik a tobie odszedł czop? albo wody? bo u mnie cisza
 
reklama
Sylwiczka, bebzonik wow.............. ale się dzieje, ja nie wiem jak ja dziś zasnę takie emocje, trzymam za Was kciuki i czekam na wieści !! Trzymajcie się dzielnie dziewczyny, życzę Wam szybkich i lekkich porodów !!
 
Do góry